KIZLAR MİLAS’TAN ŞAMPİYON OLARAK DÖNDÜLER

İsmail ERAVCI 

09-10 Eylül tarihleri arasında Milas’ta düzenlenen Yıldız Bayanlar Voleybol Turnuvasına katılan Söke Remzi Zeytinoğlu Yıldız Bayan Voleybol takımı tüm rakiplerini yenerek turnuvayışampiyon olarak tamamladı.

Milas Belediyesi tarafından yeni yapılan spor salonunda 8 takımın katılımı ile yapılan turnuvada Remzi Zeytinoğlu Yıldız Bayan Voleybol takımı ilk günden itibaren rakiplerine karşı büyük bir üstünlük kurdu. İlk gün sabah  Muğla Büyükşehir Belediyespor Yıldız Bayan Voleybol takımını 3-0 gibi net bir skorla yenen Remzi Zeytinoğlu Yıldız Bayan Voleybol Takımı, akşam İzmir Dost spor takımı nıyine aynı skorla 3-0 yenen Sökeli voleybolcu kızlar  A grubunun  birincisi oldu.

Söke Remzi Zeytinoğlu Yıldız Bayan Voleybol takımı 2. gün B grubu ikincisi Denizli Büyükşehir Belediye sporu 3-1 yenerek finale kaldı. Finalde Aydın Gençlikspor ile karşılaşan Söke Remzi Zeytinoğlu Yıldız Bayan takımı güzel bir oyunla Aydın Gençliksporu 3-0 yenerek turnuvayı şampiyon olarak tamamladı.

Temmuz ayı ile birlikte antrenör arkadaşları Hızır Deniz ve Damla Günkoplay ile birlikte bayan voleybolcuları sezona en iyi şekilde hazırlamaya çalıştıklarını söyleyen Antrenör Mutlu Yıldırım “Baştan sona profesyonelce hazırlanmış turnuvada, bölge voleyboluna katkıda bulunmaya devam eden Muğla Büyükşehir Belediye spor Daire Başkanı Ali İnan Beye ve ekibine teşekkür ederiz. Turnuvaya şampiyonluk adayları katıldı. Bu takımlar bizim rakiplerimiz olacak. Güçlü takımlar. Turnuvada gücümüzü gösterdik. Bizim için büyük moral oldu.  Yeni sezon öncesi tüm takımlara başarılar dileriz.”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.