SÖKELİ MASA TENİSCİLERİ AYDIN’DA MADALYALARI TOPLADI


İsmail ERAVCI 

Sökeli masa tenisi sporcuları Aydın’ın Kurtuluşu etkinlikleri kapsamında düzenlenen masa tenisi turnuvasında madalyaları topladılar. Turnuvada 4 birincilik, 2 ikicilik ve 2 üçüncülük madalyası alan sporcular Söke’ye 8 madalya ile döndüler.

Veteranlar kategorisinde Servet Aydın birinci olarak altın madalya alırken, 3. Olan Ali Alper bronz madalya aldı. Büyükler kategorisinde Serdar Adıgazel birinci olurken, Gençler kategorisinde Bilal Karataş birinci oldu. Genç kızlarda Ayşenur Evcimen birinci olurken, Yelselcan ikinci oldu. Yıldız Erkekler kategorisinde Selahattin Deniz ikinci, Doğukan Kiremitçi 3. Oldu.

Söke Halk Eğitim Merkezi Masa tenisi hocası Servet Aydın, Aydının Kurtuluşu etkinlikleri kapsamında düzenlenen masa tenisi turnuvasında Sökeli sporcular olarak başarılı maçlar çıkardıklarını belirterek “4 kategoride şampiyon oldu. Aslında yıldız erkek kategorisinde de şampiyon olabilirdik. Selahattin Deniz arkadaşımız son saniyede şansız şekilde kıl payı maçı kaybetti. Ama önemli değil. 6 kategoride yapılan maçlarda 4 altın madalya 2 gümüş ve 2 bronz madalya ile Söke’ye döndük. Tüm sporcu arkadaşlarım ellerinden gelen mücadeleyi gösterdi. Söke adına çok başarılı olduk. Hedefimiz bundan sonra tüm kategorilerde altın ve gümüş madalyaları Söke’ye getirmek.”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.