Son Dakika

• No Posts Found

SÖKESPOR’DA NELER OLUYOR


İsmail ERAVCI 

Hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Sökespor’da son günlerde ilginç gelişmeler yaşanıyor. Hazırlık maçlarında istenen sonuçları alamayan Sökespor’da maçların başlamasına iki haftadan az bir süre kalırken yapılan antrenör değişikliği soru işaretlerini beraberinde getirdi.

Yaklaşık bir ay önce Muhabirimizin Sökespor Başkanı Yusuf Günal’a “teknik direktör Cevdet Çapar’ın görevine son verip, Gürkan Fettahoğlu ile anlaşacağınız konuşuluyor” şeklinde sorduğu soru üzerine “Biz hocamızdan memnunuz. Bu transferleri hocamızın isteği ile yaptık. Bunlar uydurma” diye cevaplayan Sökespor Başkanı Yusuf Günal aradan bir ay bile geçmeden, teknik direktör Cevdet Çapar’ın görevine son verdi. Önce yardımcı Antrenör Hasan Apak’ın görevine son veren Sökespor yönetimi, önceki günde teknik direktör Cevdet Çapar’ın görevine son verdi. Dünde Gürkan Fettahoğlu ile anlaştılar ve Sökespor’un yeni antrenörü Gürkan Fettahoğlu oldu.

Adeta basından kaçırılan Sökespor’un nasıl sonuçlar alacağı merakla beklenirken, özellikle Karpuzlu Belediyespor karşısında oynanan kötü futbol, futbolcuların oldukça hırçın olmaları sezonda Sökespor için büyük sıkıntıların yaşanmasına neden olacağa benziyor.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.