Son Dakika

• No Posts Found

IŞIK VE DARICI AİLELERİNİN GURURLANDIĞI GECEDE SEVENLERİ İLTER VE BUSE’Yİ YALNIZ BIRAKMADI

İSMAİL ERAVCI

TRT Yayın Denetleme Kurulu Üyesi Hüseyin Işık ve Söke Çetin Eczanesi’nin sahibi Ayşe Işık’ın oğlu İlter ile emekli emniyet mensubu Gündüz – Şükriye Fatma Darıcı çiftinin kızları Buse muhteşem bir düğün töreniyle yaşamlarını birleştirdi.

Söke Tatlı Telaş Kır Bahçesi’nde düzenlenen düğüne, Söke Belediye Meclis üyesi Mehmet Yörük, Aydın Eczacı Odası Başkanı Sefa Karaarslan, Aydın Çevre ve Kültür Platformu 2. Başkanı Dr. Metin Aydın, TRT Türk Kanal Koordinatörü Yaşar Kefeli, Yeni Söke Gazetesi Sahibi Hasan Hüseyin Yavaşoğlu’nun  yanısıra çok sayıda davetli katıldı.

Işık ve Darıcı aileleri, misafirlerini kapıda karşılayarak yakından ilgilendikleri düğünde Gelin ve damadın nikah şahitliklerini Aydın Çalı ve Meral Ceren Türk yaparken Söke’nin önde gelen orkestralarından Grup İrem’in solisti Hakan Sarızeybek’in seslendirdiği şarkılarla davetliler keyifli bir gece geçirdi.  Gece boyunca pist boş kalmazken Işık ve Darıcı aileleri evlatlarının mürüvvetlerini görmenin mutluluk ve heyecanını dostları ile paylaştı.

FEVZİ ŞİMŞEK GECEYE

RENK KATTI

Mutlulukları gözlerinden okunan İlter ve Buse çifti, alkışlar eşliğinde kendileri için hazırlanan pastayı kesti. Daha sonra sahne alan TRT Gençlik Korosu sanatçılarından Fevzi Şimşek çalıp söylediği birbirinden güzel Ege türküleriyle davetlilere unutulmaz anlar yaşattı. Gece boyunca dans eden genç çift ve misafirleri doyasıya eğlendi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.