Son Dakika

• No Posts Found

SÖKE’DE 21 OKULA MÜDÜR ATAMASI YAPILDI


İsmail ERAVCI
ÖZEL

2017-2018 Eğitim Öğretim yılının ilk haftasını geride bırakırken, daha önce gerek fetö soruşturması gerekse bazı nedenlerden dolayı müdür ataması yapılmayan ilçedeki okullara müdür ataması yapıldı. İlkokul, ortaokul, lise ve dengi okullar ile yaygın eğitim ve özel mesleki eğitim okullarına müdür atamaları yapıldı. Yapılan bu atamalar ile birlikte okullardaki idareci açığının büyük bölümünün kapatıldığı bilgisi verildi.

Kararnameleri yayınlanan yeni okul müdürleri şöyle; Söke Vakıfbank İlkokulu Müdürlüğüne Adil Demir, Söke Kemalpaşa İlkokulu Müdürlüğüne Halime Yolburun, Sıdıka İlkokulu Müdürlüğüne İbrahim Küçükyağcı, Söke Fatih İlkokulu Müdürlüğüne Reşat Avcı, Söke Atatürk Ortaokulu Müdürlüğüne Hüseyin Sezer, Söke Fevzipaşa Ortaokulu Müdürlüğüne İbrahim Taşar, Sazlıköy Hacı Halil Paşa Ortaokulu Müdürlüğüne İzzet Aydın, Savuca Ortaokulu Müdür yardımcılığına Kubilay Akgül, Kocagöz Ortaokulu Müdürlüğüne Nevzat Özdemir, Şehit Oğuz Arslan İmam Hatip Ortaokulu Müdürlüğüne Ramazan Erdem, Behiye Hanım Ortaokulu Müdürlüğüne Serap Kaplan, atandılar.

HALK EĞİTİME YUSUF PEHLİVAN, ÖĞRETMENEVİNE HASAN ASLAN

Söke’de iki kuruma atanacak müdürler merakla bekleniyordu. Uzun süredir hem Söke Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu müdürlüğü hem de Söke Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne kimlerin atanacağı merakla bekleniyordu. Söke Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne bir süredir vekaletle yürüten Hasan Aslan yeni yayınlanan kararname ile Söke Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü görevine atandı. Söke Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne ise Yusuf Pehlivan atandı.

Kız Meslek Lisesi olarak bilinen Söke Cafer Efe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğüne Ayhan Türk atanırken, Ticaret Meslek Lisesi olarak bilinen Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğüne Bülban Sarıkaplan, Söke Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğüne Bünyamin Cankat, Söke Yavuz Selim Anadolu Lisesi Müdürlüğüne Cahit Başaran, Söke Rehberlik ve Araştırma Merkezi (RAM) Müdürlüğü görevine Ersin Şahinkaya, Endüstri Meslek Lisesi olarak bilinen Söke Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğüne Hüseyin Aygün, Sağlık Meslek Lisesi olarak bilinen Fatma Tüzzehra Orhun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğüne Turgut Şimşek atandılar

Okul müdürlerinden bazılarının görevlerine başladıkları öğrenilirken, bir kısmının da yerine gelecek olan yöneticilerin belirlenmemesi nedeniyle henüz görevlerine başlamadıkları bilgisine ulaşıldı.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.