Son Dakika

• No Posts Found

BÜYÜKLER AMATÖR LİGİNDE SÖKE TAKIMLARI İÇİN KARA HAFTA


İsmail ERAVCI

Aydın Büyükler Amatör liginde hafta sonu oynanan maçlarla Söke takımları puan çıkaramadılar. Cumartesi günü oynanan maçlarda Söke Gençlikspor Davutlar Belediyespor karşısına son 15 dakikada yediği gollerle sahadan 4-1 gibi bir sonuçla mağlup ayrılırken, Sökegücü ise Didimspor karşısında hezimete uğradı.

Sezona şampiyonluk hedefiyle başlayan Sökegücü oynadığı maçlar ve aldığı sonuçlarla hayal kırıklığı yarattı. Temmuz ayı başından itibaren sezona hazırlanan Sökegücü farklı mağlubiyetlere imza atıyor. Sezonun ilk maçında sahasında Davutlar Belediyespor’a 6-1 gibi farklı bir sonuçla yenilmişti. Sökegücü hafta sonu ise yine farklı şekilde yenildi. Didimspor karşısında her hattıyla tel tel dökülen Sökegücü sahadan 8-0 gibi farklı bir sonuçla mağlup ayrıldı. Didimspor’un gollerini Deniz (3), Murat (2), Anıl, Hakan ve Metin attı. Sökegücü maçın ilk yarısını 5-0 mağlup kapatttı

Bunun yanında bir başka Söke takımı olan Bağarası Belediyespor Güzelçamlıspor karşısında hiçbir varlık gösteremedi. Bağarası Belediyespor Güzelçamlı Belediyespor karşısında sahadan 4-1 mağlup ayrıldı.

Bu sonuçlardan sonra Davutlar Belediyespor 3’te 3 yaparak 9 puanla liderliğini sürdürürken Yenihisarspor 2 maçta 6 puanla ikinci, Güzelçamlıspor 4 puanla 3., Didimspor 3 puanla 4. ve son 3 sırayı da Sökegücü, Söke Gençlikspor ve Bağarası Belediyespor paylaşıyor.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.