Son Dakika

• No Posts Found

TEDAŞ AYDINLATMA SORUNUNU ÇÖZMEK İÇİN MUHTARLARIN TALEPLERİNİ ALDI

İSMAİL ERAVCI

Tedaş Yetkilileri dün Kaymakamlık Toplantı Salonunda aydınlatmada sıkıntıları ortadan kaldırmak amacıyla muhtarların taleplerini aldı. Söke’de 49 mahalle muhtarına formlar dağıtılarak talep ve sorunlarını iletmeleri istendi.

Toplantıda Tedaş’tan gelen yetkili yaptığı açıklamada “Tedaş olarak genel müdürlüğümüzün bir çalışması var. Muhtarlarımızdan aydınlatma ile ilgili gördükleri eksikleri belirtmeleri için bir talep formları var. Bu formları biz toplayıp genel Müdürlüğümüze göndereceğiz. Talepleri genel müdürlüğümüz değerlendirerek 2018 yatırım programına alacak. Aydınlatmalarda mesafeleri yazmanız gerekiyor. Tüm taleplerinizi elinizdeki formları yazabilirsiniz. Talebiniz yoksa bunu da yine formda bildirebilirsiniz. Bu Aydem dağıtım şirketinin çalışmasını değerlendirme açısından çok önemli. Bu formlar bizim için bir veri olacak.”dedi.

Öte yandan ADM Elektrik Dağıtım Şirketi,  16 Ekim – 2 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek genel aydınlatma denetimi süresince saat 08:00 – 19:00 saatleri arasında 3 ilde bazı noktalarda aydınlatma armatürlerinin devrede (kontrol amaçlı yanar halde) olacağını duyurdu.

ADM Elektrik Dağıtım tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şirketin 16 Ekim – 2 Kasım tarihleri arasında TEDAŞ Genel Müdürlüğü´nün yürüteceği Genel Aydınlatma Denetimine tabii tutulacağı belirtildi. Denetim süresince gündüz saatlerinde Aydın, Denizli ve Muğla illerinin bazı bölgelerinde sokak ve cadde aydınlatma armatürlerinin devrede (kontrol amaçlı yanar halde) olacağı ifade edildi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.