Son Dakika

• No Posts Found

SÖKESPOR SARAYKÖY’DEN ELİ BOŞ DÖNDÜ

sökesporİsmail ERAVCI

Lig başından beri oynadığı kötü futbol ile aldığı başarısız sonuçlarla geçmiş yılları mumla aratan Sökespor geleneğini bozmadı ve önce galip duruma geçen Sökespor Sarayköy 1926 FK. Karşısında önce galip duruma yükseldi, sonra mağlup oldu.

Sökespor ligin son sıralarında bulunan Sarayköy 1926 FK maçına mutlak galibiyet parolasıyla çıktı. Maçta 2-1’de öne geçti. Bundan önceki pek çok maçta olduğu gibi Sökespor galibiyetini koruyamadı. 2-1’den sonra yediği 2 gol ile sahadan 3-2 mağlup ayrıldı. Sökespor aldığı bu mağlubiyetle zirve yarışından biraz daha uzaklaştı. Sökespor’un oynadığı kötü futbol ve aldığı başarısız sonuçlar sonrasında yönetimin sesi çıkmazken, önümüzdeki süreçte Aydın’dan hangi takımın düşeceği konusunda büyük bir mücadele başlayacak.

Şu anda düşmeye en yakın takım olarak Sökespor görülürken, Kuşadasıspor ve Bozdoğanspor’da kendini düşme hattı içinde bulunuyor. Sökespor’un 12, Kuşadasıspor’un 13 ve Bozdoğanspor’un 14 puanı bulunuyor.

Haftanın toplu sonuçları şöyle; Dikili Çandarlıspor 0 Şuhut Belediye Hisarspor 2, Uşak Vefaspor 1 Çal Belediyespor 2, Sarayköy 1926 FK 3 Sökespor 2, Ortacaspor 3 Bozdoğan Belediyespor1, Kuşadasıspor 0 Ödemişspor 1, Torbalıspor 0, Kale Belediyespor 0, Sandıklıspor 0 Yatağanspor 0

 

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.