Son Dakika

• No Posts Found

SÖKE POLİSİ 4 ZEHİR TACİRİNİ YAKALADI

İsmail ERAVCI

Söke İlçe Emniyet Müdürlüğü hafta sonu yaptığı uygulama sonucunda 4 zehir tacirini yakalayıp adli mercilere teslim etti. Mahkemeye çıkarılan 4 zehir taciri tutuklanarak Söke Kapalı cezaevine gönderildi. Bu arada gerek İlçe Emniyet Müdürlüğü gerekse İlçe Jandarma Komutanlığı arka arkaya yaptığı uygulamalarla zehir tacirlerine göz açtırmıyorlar.

Söke İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele  Grup Amirliği görevlileri Söke’ye  İl dışından yüklü miktarda uyuşturucu madde getirileceği şeklinde alınan istihbari bilgisini aldı. Bu istihbari bilgi kapsamında harekete geçen Söke İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlilerince durdurulan  araçta T. Ö. , M. P. ve A. Y. isimli şahıslar yakalandı. Yakalanan şahıslar ile irtibatı olduğu ve otobüs ile geldiği öğrenilen Z. Y.  isimli bayan da belirlenen otobüste yakalanarak gözaltına alındı. Z. Y. İsimli kişinin vücudundan iki paket halinde 440 gr metamfetimin uyşturucu maddesi ele geçirildi.

Şahıslar hakkında uyuşturu ticareti yaptıkları gerekçesiyle soruşturmaya başlanmış ve çıkarıldıkları adli merciler tarafından dört uyuşturucu satıcısı da tutuklandı. Söke Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu yaptığı açıklamada “Her zaman ve her yerde uyuşturucu ile mücadele azmi ile görev yapan, başarılı çalışmalarına bir yenisini daha ekleyen polis teşkilatımızın personelini kutluyorum. ”dedi.

 

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.