Son Dakika

• No Posts Found

TRSM DANIŞANLARINDAN YILSONU ETKİNLİĞİ


Kaymakam Kurtbeyoğlu: “TRSM danışanlarımız aslında hayata daha sağlam bağlanabilmeleri ve tutunabilmeleri adına bu tür programların önemli olduğunu ifade ediyorum”

İsmail ERAVCI

Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Danışanları dün saat 12.30’da İstasyon Caddesi üzerinde bulunan Lima Restoranda yıl sonu etkinliği düzenlediler. Etkinliğe Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu, Aydın İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri, Söke İlçe Emniyet Müdürü Yalçın Şipal, Söke İlçe Milli Eğitim Müdürü Özden Erdoğan, Söke Devlet Hastanesi Başhekimi Mustafa İkizek, TRSM danışanları ve aileleri katıldı.

Etkinliğin açılış konuşmasını Söke Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Sorumlu hekimi Yener Bayram yaptığı açıklamada “Geçen yılda danışanlarımızla birlikte böyle bir etkinlik düzenlemiştik. Burada danışanlarımız tarafından hazırlanan el işleri var. Bunun yanında yine danışanlarımızdan oluşan bir müzik grubumuz var. Onların hazırladığı müzikleri dinleyeceksiniz. Ben hepinize hoşgeldiniz diyorum. ”dedi.

Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu etkinlikte yaptığı konuşmada “Ben ilçede göreve başladığımdan bu yana zaman zaman TRSM merkezimizi ziyaret ediyordum. Bugün gördüm ki bir miktar arayı açmışım. Tanışanlarımızın bir kısmıyla burada tekrar görüşme imkanı bulduk. Böyle bir programı düzenleyen arkadaşlarımıza ve vesile olanlara teşekkür ediyorum. Çünkü toplumun her kesiminin herkese sahip çıkması gerekiyor. Toplumda hiç kimsenin ötelenmeden, ötekileştirilmeden bir yaşam sürdürülmesi gerekiyor. Bu birliktelik başta İl Sağlık Müdürümüz, Selma Ozcan hanımefendi, Kuşadasından ve Söke’den gelen sağlık kuruluşlarının üst düzey yöneticileri, sivil toplum kuruluşu arkadaşlarımız ve Sökelilerin burda olması çok anlamlı. Ben teşekkür ediyorum.

TRSM danışanlarımız aslında hayata daha sağlam bağlanabilmeleri ve tutunabilmeleri adına bu tür proğramların önemli olduğunu ifade ediyorum. Ben tanışanlarımıza, ailelerini tebrik ediyorum. Yeni yılın herkes için hayırlara vesile olmasını diliyorum.”dedi

Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu’nun konuşmasından sonra yeniyıl pastası kesildi. Kaymakam Kurtbeyoğlu pastayı danışanlar ve çocuklarla birlikte kesti. Daha sonra hediyeler dağıtıldı ve danışanlardan oluşan müzik topluluğu katılanları çoşturdu.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.