Son Dakika

• No Posts Found

KROSCULAR KAYMAKAM KURTBEYOĞLU’NU ZİYARET ETTİ


İsmail ERAVCI

Aydın İl Geneli Kros şampiyonasında il birinci olan Alirıza Efendi kros kız takımı, üçüncü olan Savuca Ortaokulu Erkek Yıldız takımı ve dördüncü olan yıldız kız takımı dün Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu’nu makamında ziyaret ettiler. Kaymakam öğrencilerden bölge şampiyonasında da başarı istedi.

Ziyarette İlçe Emniyet Müdürü Yalçın Şipal ve ilçe Jandarma komutanı da hazır bulunurken Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu yaptığı açıklamada “Aydın il geneli yıldız kızlar kros yarışmalarında takım halinde şampiyon olan Ali Rıza Efendi Ortaokulu atletizm takımı ile yine kros yarışmalarında il 3. sü olan Savuca Ortaokulu yıldız erkek takımı ve yine 4. olan Savuca Ortaokulu yıldız kız takımı ziyaretimize geldiler. Tebriklerimizi bildirdik, okumaları için MEB tarafından belirlenen 100 Temel Eser listesinde bulunan kitaplardan hediye ettik.

Ali Rıza Efendi Ortaokulu Kros Takımını oluşturan Melisa Erul, Nurcan Yanılmaz, Yağmur Karakuş, Sinem Özlokma, Şadiye Aydın, Öznur Yıldız ile  Savuca Ortaokulu  Yıldız Kız Kros takımı sporcuları Özlem Çölgeçen, Melike Sayın, İncilay Yıldız, Seda Çelikyürek, Gülcan İlengiz ve Erkek Kros Takımı sporcuları Serhat Er, Birhat Akalın, Erkan Kaya, Yakup Unus, Mesut Aka, Ferhat Yağan’ı öğretmen ve idarecilerini, ailelerini tebrik ediyorum.”dedi

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.