Son Dakika

• No Posts Found

SÖKE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN İKİ ÖNEMLİ PROJE TOPLANTISI


İsmail ERAVCI

Söke İlçe Milli Müdürlüğü iki önemli proje başlatıyor. Birincisi şimdi okuma zamanı projesi, diğeri ise 6’ıncı, 7’inci ve 8’inci sınıf öğrencilerine yönelik olarak İngilizce okuyoruz projesini hayata geçiriyor. Bu iki proje için yarın Hacıkazım ilkokulu’nda iki toplantı yapılacak.

Söke İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden konuyla ilgili yapılan açıklamada “İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde; İlçemizdeki resmî/özel tüm İlkokul  öğrencilerine yönelik; öğrencilerin kitap okuma alışkanlığı ve farkındalığını sağlamak, sözlü anlatım becerilerini geliştirmek amacıyla “Şimdi Okuma Zamanı Projesi” kapsamında etkinliğinin tanıtım toplantısı için 04/01/2018 Perşembe günü saat 15:00’de Hacıkazımoğlu İlkokulu toplantı salonunda tüm ilkokul müdürlerimiz ve projeden sorumlu bir sınıf öğretmeninin katılımıyla proje tanıtım toplantısı yapılacaktır.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde; İlçemizdeki resmî/özel tüm Ortaokul öğrencilerine yönelik öğrencilerin kitap okuma alışkanlığı ve farkındalığını sağlamak, sözlü anlatım becerilerini geliştirmek amacıyla En-Joy Readres (Prestıge Englısh Publıshıng)  6. 7. 8. Sınıf İngilizce We Study English (İngilizce Okuyoruz Projesi) etkinliğinin tanıtım toplantısı için 04/01/2018 Perşembe günü saat 15:45’de Hacıkazımoğlu İlkokulu toplantı salonunda tüm ortaokul müdürleri ve  projeden sorumlu  bir İngilizce öğretmeninin katılımıyla Proje tanıtım toplantısı yapılacaktır.”denildi.

 

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.