Son Dakika

• No Posts Found

ÇELTİKÇİ ORTAOKULU VOLEYBOL TAKIMI AYDIN’DA


İsmail ERAVCI

Aralık ayı içinde yapılan grup maçlarında Söke grup birincisi olan Çeltikçi Ortaokulu Voleybol takımı çeyrek final maçları için dün Aydın’a gitti. Aydında çeyrek finaldeki ilk maçını Çeltikçi Ortaokulu Kız Voleybol takımı Nazilli Zafer Ortaokulu ile oynayacak.

Aydın’da güçlü takımlarla mücadele edeceklerini söyleyen Söke Çeltikçi Ortaokulu Kız Voleybol takımı öğrencileri “ Aydın’da 6 takımın mücadele edeceği çeyrek final maçları oynanacak. Çevrek final maçları 3’erli iki grup halinde oynanacak. Bizim grupta Bizimle birlikte Nazilli Zafer Ortaokulu ve Aydın Merkez’den Hacı Celal Oto Ortaokulu bulunuyor. Oynanacak maçlar sonunda ilk ikiye giren okullar yarı finale kalacak. Yarı final maçlarında gruplarında birinci olan takımlar karşı grubun ikincisi ile oynayacak. Galipler finalde karşılaşırken, mağluplar 3’üncülük için karşı karşıya gelecekler.

Biz güçlü bir takımız. Aydın’da şampiyon olup bölge finallerinde Aydın’ı temsil etmek istiyoruz. Bunun için bize 4 zorlu maç bekliyor. Bu 4 maçı kazanırsak Aydın şampiyonu olacağız. “dedi

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.