Son Dakika

• No Posts Found

MASA TENİSİ AYDIN LİGİ MAÇLARINA SÖKE EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Haber Merkezi

Masa Tenisi minikler ve veteranlar  Aydın liginin  1. devre müsabakalarına Söke ev sahipliği yapıyor. Cumartesi günü Söke Gençlik Hizmetleri Spor Salonunda başlayan müsabakalara Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Turan Günen’de katıldı.

Aydın genelinden küçükler kategorisinde, 9 erkek ve 10 kız takımı ile 40 yaş üzeri veteranlar kategorisinde 5 takımın katıldığı turnuvada genel toplamda 70 sporcu mücadele ediyor. Kıyasıya mücadelelerin yaşandığı maçta heyecan büyüktü. Sporcular kadar antrenörlerin de heyecanlı olduğu görülürken, Söke Belediyespor Masa tenisi antrenörü Servet Aydın, Söke olarak böyle bir organizasyona ev sahipliği yapmaktan son derece memnun olduklarını söyledi.

Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu, Söke olarak son yıllarda farklı spor dallarında da başarılı sonuçlar almaya başladıklarını belirterek “Masa tenisi il Şampiyonasının Minikler ve Veteranlar Şampiyonasına Söke olarak ev sahipliği yapıyoruz. Sökemiz adına sevindirici bir etkinlik. Güzel bir faaliyet. Önce bunu ifade etmek isterim. Bu anlamda masa tenisi il temsilcimize ve bu organizasyonu  yapan arkadaşlara teşekkür etmek lazım. Sporun her dalı olduğu gibi masa tenisi de bizim için önemli. Bilassa çocuklarımızın, gençlerimizin vücut sağlıklarının gelişimi açısından, zihinsel gelişimi açısından da son derece faydalı bir spor.

Sökemizde de masa tenisi sporunun daha da yaygınlaştırılmasına katkı sağlayacağını ümit ediyoruz. Bizim spor sahamızda çalışan Servet Aydın hocamızın da önemli gayretleri var bu konuda. Onlarıda tebrik ediyorum. Bütün sporculara başarılar diliyoruz. İnşallah bundan sonra Söke’de il düzeyinde ve ulusal düzeyde başka sporların yarışmasını ve şampiyonasını yapılmasını ümit ediyoruz.”dedi

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.