Son Dakika

• No Posts Found

GÜRER: SÖKE TARİHİNİN EN KÖTÜ BELEDİYECİLİK YÖNETİMİ İLE KARŞI KARŞIYA


İsmail ERAVCI

AK Parti Söke İlçe Başkanı Fatih Gürer, 21 Ocak tarihinde yapılacak kongre öncesinde yönetim kurulunda görev alacak arkadaşlarını büyük oranda belirlediğini belirterek, yönetiminde tanınmış isimlerin yanı sıra pırıl pırıl yeni yüzlerinde olacağını söyledi. Güçlü bir yönetim ile Söke’ye ve Aydın’ı AK Belediyecilik ile buluşturacaklarını söyledi.

Fatih Gürer yaptığı açıklamada “Söke Belediyesi tarihinde bu kadar kötü yönetilmemişti. Söke şu anda deyim yerindeyse dökülüyor. Sokaklar köstebek yuvasına dönmüş durumda. İnsanlar araçlarını park edecek yer bulamıyor. Otopark yok. Otopark gibi çok önemli bir sorun belediye yetkilileri tarafından sorundan sayılmıyor. Şu ana kadar yaptıkları tek şey Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen kurslara sahip çıkmak. Bu kurslarda Söke Belediyesi sadece yer temin ediyor ve kursları sahipleniyor. Bunu da büyük hizmetmiş gibi halka lanse etmeye çalıyorlar. Söke her geçen gün daha kötüye gidiyor. Aydın ilinde en kötü yönetilen ilçelerin başında Söke geliyor.

Vatandaşa belediyecilik çilesi çektiriyorlar. Söke’de tek otopark dahi yok, ama Söke Belediyesinin umrunda değil. Böyle bir durumla karşı karşıyayız. Vatandaş aracını park etmek için ilçeyi tur atmak durumunda kalıyor.

Sökeyi bu zihniyetten kurtarmak için güçlü bir yönetim oluşturuyoruz. Yönetimimizde tanınmış simaların yanısıra pırıl pırıl geçlerden oluşan bir yönetim oluşturacağız. 25 kişilik yönetim kurulunu neredeyse tamamladık. 21 Ocakta delegelerimizden yetkiyi aldıktan sonra çalışmalarımızı artıracağız ve gece gündüz çalışacağız. Söke’yi AK Parti belediyeciliği ile buluşturacağız.”dedi

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.