Son Dakika

• No Posts Found

GÖRME ENGELLİ SAĞLIK PERSONELİNE SELMA ÖZCAN’DAN TEŞEKKÜR BELGESİ


İsmail ERAVCI

Aydın İl Sağlık Müdürlüğü Adına Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Selma Özcan  7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası nedeniyle hastanelerde hizmet veren görme engelli personelleri ziyaret ederek teşekkür belgeleri ve hediyeler verdi.

Dünyada her yıl ocak ayının 2. Haftası “Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası” olarak kutlandığı bilgisi verilerek, bu kapsamda Aydın İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı’na bağlı hastanelerde görme engelli olan personele Hastane Başhekimi, yöneticileri  ve çalışanların katılımı ile düzenlenen kokteyl de teşekkür belgeleri ve hediyeleri verildi. Aydın İl Sağlık Müdürlüğü Adına Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Selma Özcan tarafından teşekkür belgeleri ve hediyeleri verildi. Kamu Hastane Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Selma Özcan yaptığı konuşmada “Değerli arkadaşlarımızın azim, gayret ve yaşama sevinçleri ile tam anlamıyla birer engelsiz çalışan ve toplumun önemli birer parçasıdırlar. Tüm engelli vatandaşlarımızca örnek kişiler olarak algılanmaları gerekmektedir. Ayrıca Aydın İl Sağlık Müdürlüğü  Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığınca yapılan bu tür sosyal etkinliklerde amacımız toplumsal farkındalık oluşturmak, göz sağlığının önemini vurgulamak, görme engellilerin hayat kalitesini yükseltmek, kolaylaştırmak ve topluma aidiyet duygularını arttırmaktır.”dedi

Görme engelli personellere teşekkür belgesi ve hediyelerin verildiği kokteyl’e Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Başhekimi Mustafa İkizek’te katıldı.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.