Son Dakika

• No Posts Found

JANDARMAYA 12 YENİ ARAÇ


Haber Merkezi

Jandarma Genel Komutanlığı envanterine giren 9 adet ford custom 310 s marka devriye müdahale aracı ile 3 adet fiat egea trafik aracı Aydın İl Jandarma Komutanlığına teslim edildiği bilgisi verildi.

Aydın Valiliğinden yapılan açıklamada “Emniyet asayiş hizmetlerinin “gücümüz güvenliğimizdir” sloganı ile vatandaşlarımızın huzur ve mutluluğu için jandarma teşkilatı kendi bünyesinde bulunan araç ve malzemelerin günün koşullarına uygun olarak yenilenmesi amacıyla tedarik planı çerçevesinde devriye müdahale aracı alımına gidilmiştir. Jandarma Genel Komutanlığı envanterine giren 9 adet ford custom 310 s marka devriye müdahale aracı ile 3 adet fiat egea trafik aracı Aydın İl Jandarma Komutanlığına teslim edilmiştir.

Aydın İl Jandarma Komutanlığınca teslimi yapılan araçların plaka tescil işlemleri yapılmasına müteakip ilçe jandarma komutanlıkları emrine verilmiştir Aydın İl Jandarma Komutanlığınca halkın huzuru, güveni ve suçların işlenmesinin önlenmesine karşı emniyetin teminine yönelik yeni asayiş araçları ile görevde olduğumuzu kamuoyuna bildiririz.” denildi

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.