Son Dakika

• No Posts Found

İYİ PARTİ İLÇE YÖNETİMİ BASINA TANITILDI


İsmail ERAVCI

İyi Parti Söke İlçe Kurucu yönetim Kurulu cumartesi günü ilçe binasında basına tanıtıldı. Saat 13.00’da yapılan açıklamada, kurucu yönetim kurulu üyeleri ile birlikte bir basın toplantısı düzenleyen İyi Parti olarak kısa sürede yönetimi oluşturarak çalışmaya başladıklarını söyledi.

İstasyon caddesi Serdar Akıntürk iş hanı 4.’üncü katında düzenlenen toplantıda   İYİ Parti Söke kurucu yönetim kurulu üyelerinin şu isimlerden oluştuğu açıklandı:Tuğçe Canpolat Yılmaz, Muharrem Pakalın, Mahmut Akdaş, Merve Baykan Egeli, İlyas Koyuncu, Turgay Kale, Demet Apaydın, İsak Daşdemir, Namık Aktaş, Fatih Üstbaş, Arif Yıldırım, Neslihan Koyuncuoğlu, Yasemin Emre Kolcu, Mahmut Göktepe, Emre Adalı, Ali Osman Gülcan, Halil İbrahim Ersoy, Erhan Akkın, Mehmet Yıldız, Oğuz Cengiz, Refik Mercan, Çağlar Çelikez, Şakir Gülmez, Güner Tecik, Murat Dilli, Mehmet Keyifli, Ramazan Çelik, Orhan Ateş, Burcu Kaskan, Haşim Marangoz, Emine Sezgin Ayhan.

İYİ Parti Söke İlçe Başkanı Şule Tuntaş yaptığı açıklamada; “Kurucu il başkanımız Recep Taner tarafından verilen görevle Aydın ili genelinde İYİ Parti kurucu il, ilçe başkan ve yönetim kurulu üyelerimiz belirlenmiş bulunuyor. Bu bağlamda İYİ Parti Söke İlçe Teşkilatı kurucu ilçe başkanı olarak kıymetli arkadaşlarımla, cesur yüreklerle birlik ve beraberlik içinde kurduk. Şu an itibariyle kuruluşumuzu tamamlayıp, üye kayıtlarına başladık. Aldığımız bu büyük sorumlulukla partimizin yönetim kurulunun oluşmasına kadar her konuda halkımızın desteğini gördük ve isteklerini dikkate alarak ilgili kurullarımızı oluşturduk. Özellikle şunu belirtmek isterim ki geçmişte farklı siyasi partilerde bulunan arkadaşlarımızla birlikte, siyasete yeni başlayan kurucu üyelerimizle, huzurlu ve mutlu bir Türkiye için birlik ve beraberlik içinde sorumluluk yüklendik. Şimdiye kadar yalnız bırakılan, kendisini yalnız hisseden çok değerli Sökelilere ben ve arkadaşlarım vasıtasıyla diyorum ki yalnız değilsiniz. Söke kimsesiz değildir. Sizin temsilciniz olarak burada bulunan cesur yürekler var. İyi Parti var. Aldığımız bu büyük sorumlulukla partimizin kurucu yönetim kurulumuzun oluşturulmasına kadar  her konuda destek gördük ve istekleri dikkate alarak bir araya geldik.”dedi

Ülke genelinde yaşanan, ekonomik ve siyasi sıkıntılar ve gelir dağılımındaki adaletsizliğin giderek arttığını söyleyen Şule Tuntaş “Vatandaşlarımız iyice bunaldı. İyi Parti kuruluşu ile birlikte, demokratik, laik, refah seviyesi yükselen, kararlı ve ilkeli kalkınma ile özellikle tarımda dışa bağımlılığımızı sona erdiren, itibarını yeniden kazanan ve en önemlisi konuşmaktan korkmayan bir ülke vatandaşı olma yolunda milletimizde umut yeşerdi.

Türkiyenin gelişen dünyadan, bilim ve teknolojiden, kopmasına asla müsaade etmeden, adalet için, özgürlük ve demokrasi için, iyi bir ülke için, huzurlu bir toplum için, itibarlı bir devlet için, zengin bir millet için, tarihine sahip çıkan aynı zamanda da Atatürk ilke ve inkılapları ile donanmış güçlü ve mutlu bir Türkiye için, cesaret ve kararlılık içinde çalışıyoruz. Çağrımız bütün Türkiyeye’dir. Çağrımız Söke’yedir. Yenileneceğiz. Güçleneceğiz. Mutlu ve güçlü insanların yaşadığı bir Türkiye olacağız”dedi. Şule Tuntaş İYİ Parti Söke İlçe Kongresinin 9 Şubat’ta parti binasında yapılacağını söyledi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.