Son Dakika

• No Posts Found

HAFTA SONU YAN SAHA DOLU


İsmail ERAVCI

Söke’de futbola en fazla hizmeti yan sahanın verdiği belirtilirken, hafta sonları dolu olduğu görülürken, yanı sıra hafta içleri de yan sahanın okul takımlarına hizmet ettiği belirtildi. En büyük sıkıntının tuvalet olduğu yan sahada bu kadar yoğun kullanılan bir stad da tuvaletin olmamasını yadırgadıklarını da söylediler.

Yarında 3 maça ev sahipliği yapacak olan Söke yan sahada saat 11.00’de başlayacak olan maç trafiği saat 17.00’de sona erecek. Yarın ilk maç Sökespor ile Didim Belediyespor arasında saat 11.00’de başlayacak. U16 kategorisindeki bu maçın ardından saat 13.00’de Sökegücü ile Kuyuluspor karşı karşıya gelecek ve Sökegücü bu maçtan 1 puan dahi aldığı takdirde 2017-2018 futbol sezonunu şampiyon olarak bitirecek. Sökegücü Başkanı Haluk Akyaldız amaçlarının puan kayıpsız grupta şampiyonluk olduğunu söyledi,.

Yarın saat 15.00’de Söke’nin iki takımı karşı karşıya gelecek. Geçtiğimiz hafta S.H.Ç.E.K spor karşısında beklenmedik bir yenilgi Alan Sökespor U19-1 takımı ile yine geçen hafta sahaya çıkmayan Söke İdmanyurdu U19-1 takımı karşı karşıya gelecek. Sökespor gençlerinin favori olduğu maçta sonuç merakla bekleniyor.

Pazar günü ise Söke yan sahada yine Sökeli gençlerin derbi maçı var. Saat 12.00’de Söke Gençler Birliği ve Söke İdmanyurdu U15 takımları karşı karşıya gelecek. Saat 14.00’te ise U17 kategorisinde Sökespor ile Yenihisarspor maçları oynanacak.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.