Son Dakika

• No Posts Found

TUNTAŞ: BAĞARASINDA VATANDAŞ ÇAMURDAN ÇOCUKLARINI OKULA GÖNDEREMİYOR


İsmail ERAVCI

İYİ Parti Söke ilçe yönetimi saha gezilerine başladı. Şule Tuntaş’ın ilçe başkanlığındaki İYİ Parti Söke İlçe yönetimi dün Burunköy ve Bağarasında saha çalışmalarında bulundular. İYİ Parti yöneticileri 9 Şubat tarihinde yapılacak ilçe kongresine vatandaşları davet ederken, 10 Şubat 2018 günü saat 15.00’de açılışı yapılacak olan il binası için vatandaşları Aydına davet ettiler.

Ziyaretle ilgili bilgi veren İYİ Parti Söke İlçe Başkanı Şule Tuntaş, Burunköy ve Bağarasında vatandaşların sorunlarını dinlediklerini ve yerel ve genel iktidar hakkında düşüncelerini aldıklarını belirterek “Vatandaşlarımız hem genel iktidardan hem de yerel iktidardan şikayetçiler. Vatandaş genel iktidarın bilgisi dahilinde yapılan zamlar nedeniyle nefes alamaz duruma geldiklerini söylediler. Yoksulluk her geçen gün artıyor. Arka arkaya gelen zamlar nedeniyle zor durumdalar.

Bunun yanında özellikle Bağarasında vatandaşlar alt yapı çalışmaları nedeniyle sokakta yürüyemez durumdalar. Bağarası’nda alt yapı çalışmaları nedeniyle sokakların çamur içinde olduğunu söyleyen vatandaşlar çocuklarına okula gönderemediklerini söylüyorlar. Bunun yanında büyükşehir belediyesinin batıya yeterince yatırım yapmadığını dile getirdiler. İlk saha gezimizde gördüğümüz ilgi bizleri çok memnun etti. Saha çalışmalarımız artarak devam edecek.”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.