Son Dakika

• No Posts Found

SÖKE’DE 3 UYUŞTURUCU ŞÜPHELİSİ YAKALANDI


İsmail ERAVCI

Söke İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri Savuca Mahallesinde devriye görevi sırasında durumundan şüphelenilen bir araçta 3 kişinin yakalandığı bilgisi verilirken, şahısların birisinin evinde bir miktar metamfetamin maddesi ele geçirildiği bilgisi verildi.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada “04/02/2018 günü Söke Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliğine bağlı iki ekibin idaremiz Savuca Mahallesinde devriye görevlerini ifa ettikleri esnasında;

Savuca Mahallesi Ayhan Sokak üzerinde bulunan Savuca İlköğretim okulunun arka tarafında durumundan şüphelenilen 07 DBE 75 plaka sayılı araçta MA, AA ve YA isimli şahıslar yakalanmışlardır. Yapılan çalışmalarda araçta bulunan şahıslardan 2 adet ruhsatsız silah , 11 adet dolu tabanca fişeği ve bir miktar uyuşturucu metamfetamin maddesi ele geçirilmiş, devam eden çalışmalarda şahıslardan MA. isimli şüphelinin yapılan ikamet aramasında ise 61 adet dolu tabanca fişeği 2 adet ruhsatsız yivsiz av tüfeği ve bu tüfeklere ait 70 adet kartuş ele geçirilmiştir. M.A, A.A ve Y.A isimli şahıslara Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kullanmak suçundan, ayrıca M.A. isimli şahsa 6136 SKM suçundan soruşturma açılmıştır “denildi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.