Son Dakika

• No Posts Found

ŞANSINIZ BOL, VURDUĞUNUZ SAYI OLSUN


İsmail ERAVCI

Aydın’da yapılan Liseler Arası Genç Kızlar Voleybol Turnuvasında şampiyon olan Söke Doğa Koleji Genç Kızlar Voleybol takımı dün bölge finalleri için Muğla’nın Ortaca ilçesine gitti. Muğlanın Ortaca İlçesinde İzmir, Kütahya, Balırkesir, Denizli, Manisa, Uşak, Burdur ili şampiyonları ile mücadele edecek olan Aydın şampiyonu Doğa Koleji Kız Voleybol takımının rakipleri belli oldu.

Söke Doğa Koleji Kız Voleybol takımı İzmir Bergama Özel Doğa Anadolu Lisesi, Balıkesir Mehmet Vehbi Bolak Anadolu Lisesi ve Kütahya Özel Boğaziçi Anadolu Lisesi ile mücadele edecek. Aydın Şampiyonu Sökeli Kızlar bugün saat 11.30’da ilk maçlarını Balıkesir Mehmet Vehbi Bolak Anadolu Lisesi ile oynayacak. Sökeli Kızlar ikinci maçlarını Cuma günü saat 14.30’da İzmir Bergama Özel Doğa Anadolu Lisesi ile üçüncü maçları da Kütahya Özel Boğaziçi Anadolu Lisesi ile oynayacaklar.

Söke Özel Doğa Koleji Antrenörü Mutlu Yıldırım yaptığı açıklamada “Çok güçlü bir gruba düştük. Özellikle Bergama Özel Doğa Koleji çok güçlü. Doğa kolejleri aynı kurumun takımları. Bundan dolayı Bergama ileğ ayrı gruplarda mücadele etmemiz gerektiğini söyledik. Ama kabul edilmedi. Ortaca’da istemediğimiz tek takım Bergama Doğa Kolejiydi. Ne yazık ki onlarla aynı grupta mücadele edeceğiz. Yapacak bir şey yok. Sahada elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz. Burada ilk antremanımızı yaptık. Kızlarımızın morali yerinde. Takımda 3’üncü lig tecrübesi görmüş oyuncularımız var. Maçları iyi tutturursak buradan Türkiye Şampiyonası finalleri için vize alırız. Çok zorlu maçlar bizi bekliyor. Açıkça söylemek gerekirse Bergama Doğa Kolejini istemiyorduk.”dedi

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.