Son Dakika

• No Posts Found

İLK MAÇI 3-0 KAZANDILAR


İsmail ERAVCI

Söke Remzi Zeytinoğlu Spor Kulübü Kız Voleybol takımı Bölgesel Lig finallerinin ilk maçında rakibini 3-0 yenerek finallere moralle başladı. Vali Recep Yazıcıoğlu  Spor Salonunda dün saat 11.30’da Uşak Kanyon okulları voleybol takımı ile karşılaşan Remzi Zeytinoğlu Kız Voleybol takımı rakibine set şansı tanımadı. Baştan sona üstün bir oyun sergileyen voleybolcular bugün Isparta temsilcisi ile karşılaşacaklar.

Bölgesel Lig finallerine Söke Remzi Zeytinoğlu Kız Voleybol takımı, Uşak Kanyon Okulları İsparta Sporta Gençlik ve İzmir Karşıkaya Koleji takımlarının katıldığı bilgisi verilirken. İlk maçında Uşak Kanyon Okullarını 3-0 yenen Söke Remzi Zeytinoğlu Kız Voleybol takımı, bugün İsparta temsilcisi Isparta Sporta Gençlik ile oynayacak. Pazar günü ise final niteliğindeki maçta Karşıyaka Koleji ile oynayacak.

Amaçlarının bölgesel finallerde birinci olmak olduğunu söyleyen Antrenör Mutlu Yıldırım ilk maçımızda güzel bir voleybol oynadık. Rakibimizi yenmeyi başardık. Bu takımların hepsi illerinin birincileri kolay maç yok. İnşallah iki maçımızı da kazanarak Bölgesel Lig maçlarında birinci oluruz.”dedi

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.