Son Dakika

• No Posts Found

SAVAŞ: SÖKE’DEN ÇOK ŞEY BEKLİYORUZ


İsmail ERAVCI

AK Parti Aydın Milletvekili MKYK Üyesi Mustafa Savaş, cumartesi günü AK Parti Söke İlçe Teşkilatına ziyaret ederek, ilçe yönetimine yeni görevleri nedeniyle kutladı. Ülkenin zor bir süreçten geçtiğini söyleyen Mustafa Savaş, AK Parti’nin kaderi ile ülkenin kaderinin aynı olduğunu söyledi.

Saat 13.00 sıralarında ilçe binasına gelen Mustafa Savaş’ı partililer karşıladı. 25 kişilik yönetim kurulundan 14 kişinin yenilendiğini söyleyen İlçe Başkanı Fatih Gürer “Sökeli vatandaşın gözü AK Parti’de. 2019 yılında Söke’de bir ilki yaşatacağız. Mahalle teşkilatlarımızı 15 kişiden oluşturacağız. Mahalle başkanlarında revizyona gideceğiz. Halk oylamasında oyumuzu yüzde 5 artırdık. Üye sayımız şu anda 11 bin, bu sayıyı 16 bine yükseltmek için çalışacağız.”dedi.

Mustafa Savaş, yönetimi tebrik ederek başladığı konuşmasında “Son dönemdeki süreci biliyoruz. İstiklal ve istikbal mücadelesi veriyoruz. Burnumuzun dibinde bir terör örgütü var. Ordumuz gerekeni yapıyor. Mücadele devam edecek. Ülkenin önüne engel konuyor. Bizim birlik ve beraberlik içinde olmamız gerekiyor. Düşman boş durmuyor. Bunların üstesinden geleceğiz. Eski Türkiye yok, yeni Türkiye var. Bu sıkıntıların üstesinden geleceğiz. 2019 çok önemli. Türkiye’yi yolundan uzaklaştıramayacaklar. AK Partinin kaderi ile ülkenin kaderi birleşmiş durumda. Sonsuza kadar bu coğrafya da yaşamak için ne gerekiyorsa yapacağız.

Söke’nin bizden beklentileri var. Bizde Söke’den çok şey bekliyoruz. Aydın’da Söke’de ve diğer ilçelerde güzel bir atmosfer var. Söke’de güzel şeyler olacak. “dedi.

 

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.