Son Dakika

• No Posts Found

Aydın-Denizli Otobanı ihaleye çıkıyor

Meryem Yavaşoğlu

Aydın – Denizli otobanının ihaleye çıkacağını söyleyen AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Aydın ve Denizli İlleri başta olmak üzere tüm Ege Bölgesi için “asrın projesi” niteliğinde olan Aydın-Denizli Otobanı önümüzdeki birkaç gün içerisinde ihale ilanına çıkmasının kararlaştırıldığını söyledi.

Mehmet Erdem açıklamasında “Yaklaşık maliyeti 2.5-3 Milyar TL olacak olan Otoban’ın yapımına bu yıl başlanacak ve en geç 3 yıl içerisinde bitecek. Bugün Aydın ve Denizli Milletvekilleri olarak Ulaştırma, Haberleşme ve Denizcilik Bakanlığı’nda yaptığımız toplantı ile ihale müjdesini Sn Bakan Ahmet Arslan’dan aldık.

Aydın-Denizli Otobanı Projesi’nin ihale talimatını bizzat veren Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, projenin gerçekleşmesi için başından beri takip eden Sn. Başabakanımız Binali Yıldırım’a, Sn. Bakan Ahmet Arslan’a, Ekonomi Bakanı Sn Nihat Zeybekci’ye, Aydın ve Denizli Milletvekili arkadaşlarımıza şahsım ve Aydın’lı hemşehrilerimiz adına teşekkür ederiz. Aydın-Denizli Otobanı hayırlı ve uğurlu olsun.”dedi

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.