Son Dakika

• No Posts Found

PAZAR GÜNÜ OYNANACAK MAÇLAR

İsmail ERAVCI

Pazar günü ise Söke yan sahada iki maç oynanacak. U15 kategorisinde şampiyonluk mücadelesi veren iki takım Sökegücüspor ile Didim Belediyespor maçı oynanacak. Saat 14.00’te başlayacak maçta Sökegücü’nün hedefi lider Didim Belediyespor’u yenerek aradaki puan farkını azaltmak. Geçen hafta Söke İdmanyurdu karşısında berabere kalarak 2 puan kaybeden Sökegücü Didim Belediyespor karşısında şampiyonluk şansını sürdürebilmesi için mutlak galip gelmek durumunda. Sahaya galibiyet için çıkacak.

Sökegücüspor Kulübü Başkanı Haluk Akyaldız yaptığı açıklamlada “Geçen hafta sürpriz şekilde 2 puan kaybettik. Bazen futbolda şansın yanınızda olması gerekiyor. Üstün bir maç oynadık. Toplarımız direklerden döndü. Kaleci ile karşı karşıya kaldığımız pozisyonları dışarı attık. Altın değerinde 2 puan kaybettik. Eğer o puanları kaybetmemiş olsaydık Pazar günü grubun yeni lideri biz olabilirdik. Ancak lig ikinciliği de bize Aydın finalleri yolunu açıyor. Pazar günü lideri devirip yolumuza devam edeceğiz.”dedi

U13 kategorisinde ise saat 12.00’de Söke yan sahada Söke Gençler Birliğispor ile Koçarlı Belediyespor maçı oynanacak. Pazar günü ayrıca U17 kategorisinde Altınkumspor Sökespor ve B2A kategorisinde de Akbükspor Söke İdmanyurdu maçları oynanacak.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.