Son Dakika

• No Posts Found

VOLEYBOL’DA YILDIZ KIZLAR 3’TE 3 YAPTI


İsmail ERAVCI

Söke Remzi Zeytinoğlu Yıldız Kızlar Voleybol takımı oynadığı 3 maçı da 3-0’lık sonuçla kazanarak, Aydın şampiyonluğu yolunda emin adımlarla ilerliyor. Perşembe günü akşam Söke Gençlik Hizmetleri spor Salonunda oynanan Adaspor maçında da rakiplerine set vermeyen Yıldız kızlar, hedeflerinin Türkiye finalleri olduğunu söylediler.

Söke Remzi Zeytinoğlu Yıldız Kızlar Voleybol takımı ile Adaspor Yıldız Kızlar Voleybol takımları arasında oynanan maçın ilk seti nefes kesti. Karşılıklı sayıların alındığı maçta seti Söke RZ Yıldız Kızlar Voleybol takımı 25-22 kazanmayı başardı. Maçın ikinci setinde ise RZ Yıldız Kızların tam bir şovu vardı. Rakiplerine sayı vermede cimri davrandılar ve ikinci seti 25- 5 gibi farklı bir şekilde aldılar. Üçüncü sette ise yine RZ Yıldız Kızların üstünlüğü vardı. Seti 25-15 alan RZ Yıldız Kızlar maçıda 3-0 kazandılar. Böylece RZ Yıldız Kızlar 3’te 3 yaparak Aydın şampiyonluğuna koşuyorlar.

RZ Yıldız Kızlar Voleybol Koçu Mutlu Yıldırım gerek Aydın Gençlikspor’un gerekse Adaspor’un iyi takımlar olduğunu belirterek “Adaspor şu ana kadar bizden bir sette 22 sayı alabilen tek takım. Voleybol enterasan bir oyun. Ne olacağını kestirmek çok zor. Bizden birinci sette 22 sayı alabilen bir takım ikinci sette sadece 5 sayı alabiliyor. Oyuncularım ikinci sette rakiplerini iyi çözdüler. Biz Türkiye şampiyonasına gitmek istiyorsak rakiplerimize set vermememiz gerekiyor. İyi bir takımız ve her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Geliştirmeye devam edeceğiz. Türkiye şampiyonası bizim için çok önemli ve bu şampiyonayı katılmayı çok istiyoruz.”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.