Son Dakika

• No Posts Found

SÖKE TİCARET ODASI DEĞİŞİM GRUBU ÜYELERİNDEN ZİYARET


İsmail ERAVCI

7 Nisan 2018 tarihinde yapılacak olan Söke Ticaret Odası seçimleri öncesinde adaylar çalışmalarını hızlandırdı. 3 grubun olması Söke’ye hareket getirirken, adaylarda çalışmalarını üye bazlı sürdürüyorlar.

Değişim Grubu adına 6’ıncı komiteden aday olan Derya Semerci, Mustafa Ceylan ve İlgin Koca Cumartesi günü gazeteniz Yeni Söke’ye ziyaret ettiler. Gazeteniz Yeni Söke İmtiyaz Sahibi Hasan Hüseyin Yavaşoğlu ve gazete personeli tarafından karşılanan değişim grubu üyeleri, Söke Ticaret Odasının bugüne kadar en büyük şanssızlığının aktif ticari hayatın içinde olan kişiler tarafından değil, pasif ticaret yapan insanlar tarafından yönetilmesinden kaynaklandığını söylediler. Söke Ticaret Odası’nın aktif ticari hayatın içinde bulunan kişiler tarafından yönetilmesi durumunda bundan sadece Söke Ticaret Odasının değil, tüm Söke’nin kazançlı çıkacağını dile getirdiler.

Derya Semerci, Mustafa Ceylan ve İlgin Koca yaptıkları açıklamada, Ticaret Odası seçimlerinin Söke’ye bir hareket getirdiğini belirterek “7 Nisan tarihinde 3 grup seçimlere girecek. Bizim isteğimiz yaklaşan bu seçim sürecinin dargınlık ve küskünlük yaratılmadan geçirilmesidir. Biz odanın yönetimine geldiğimizde üye bazlı çalışmada bulunacağız. Yeni sistemde odanın hizmeti üyenin çalışma ofisine elektronik ortamda indirilecek. Üyelerin sorunlarına çözüm üretecek, üyenin sıkıntılarına çare odaklı olacak. Bu güne kadar genelde tek liste ile seçimlere gidildi. Ancak şu anda 3 liste ile seçimlere gidilecek. Bu bir avantaj. Çünkü bu sayede insanlar yani oda üyeleri birbirlerini tanıma fırsatı buldular. Çalışmalarımız çok iyi gidiyor.”dediler.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.