Son Dakika

• No Posts Found

ZİRVE DAĞCILIKTAN HİLMİ FIRAT HUZUREVİ’NE ZİYARET


Meryem Yavaşoğlu

Her zaman dağ tırmanışlarıyla adını duyuran Söke Zirve Dağcılık Kulübü üyeleri cumartesi günü Söke Hilmi Fırat Huzurevi’ni ziyaret ettiler. Daha önce de çeşitli sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte birçok faaliyet düzenleyen kulüp üyeleri, ziyaret ettikleri huzurevi sakinlerine moral verdi. Dağcılar, yaşlılarla uzun uzun sohbet etti. Sohbetin yanında şarkılar söylendi, hep birlikte dans edildi.

Yaşlılara yönelik hassasiyetini her fırsatta gösteren Söke Zirve Dağcılık Kulübü bu yılda yine Söke Hilmi Fırat Huzurevi’ni ziyaret ettiler. Yapmış oldukları ziyaret çerçevesinde tek tek tüm huzurevi sakinleriyle ilgilenip, vakit geçirdiler. Söke Zirve Dağcılık Kulübü gelecek dönemde huzurevi sakinleri ile birlikte faaliyet yapacaklarını, yaşlıların yüzündeki tebessümün huzurevi sakinleri kadar kendilerini de mutlu ettiğini dile getirdiler.

Söke Zirve Dağcılık Kulübü Başkanı Faysal Yeşilyağcı “ Bizler burada vakit geçirmekten çok mutlu oluyoruz. Morale ihtiyacı olan değerli büyüklerimize moral vermeye çalışıyoruz ve vakit geçiriyoruz. Sürekli yapmış olduğumuz ziyaretlerle birlikte aramızda güzel bir iletişim sağlandı. Yakın zamanda ortaklaşa faaliyet düzenleyeceğiz.”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.