Son Dakika

• No Posts Found

YENİLİKÇİ GURUP TANITIM TOPLANTISI DÜZENLEDİ


İsmail ERAVCI

Söke Ticaret Odası seçimleri yaklaşırken adaylarda tanıtımlarına hız verdiler. Dün saat 17.00’de Söke Belediyesi Çok Amaçlı Düğün ve Toplantı Salonunda Yenilikçi Gurup tanıtım yaptı. Söke Ticaret Odasında bulunan 7 grubun adayları tanıtılırken, projeler hakkında bilgiler verildi. Tanıtımda önce meclis üyesi adayları iş kollarıyla tanıtıldılar. Daha sonra Yenilikçi grup lideri Erkan Kaçar açılış konuşmasını yaptı. En son meclis üyelerinin tanıtımı yapıldı.

Erkan Kaçar yaptığı açış konuşmasında “8 Nisanda inşallah tüm üyelerimizle Söke Ticaret Odası’nı ayağa kaldıracağız. Biz yeniliğin öncüsü olmaya geliyoruz. Söke Ticaret Odası seçimlerinde ilk kez 3 ayrı grup aday. Tüm adayların Söke’nin iyiliği için aday olduklarına inanıyoruz. Vizyonlarımız farklı olsa da Söke için atan bir kalpte birleşiyoruz. Söke İçin yapılan her rekabetin Söke’yi geliştireceğine inanıyoruz. Söke’ye hizmet etmek ve bölgesel ekonominin güçlenmesi için birlikte çalıştık. Şimdi ise Söke’ye yön vermeye hazırlanan bir ekip haline geldik. Tüm üyelerimizi dinledik ve dinlemeye devam ediyoruz. 7 Nisandan sonra yapacağımız tüm faaliyetlerin temellerini atıyoruz. Yenilikçi hareketi sizlere hizmet etmeye layık görüyorsanız, göreve getirin. Hep beraber konuşalım, hep beraber üretelim, hep beraber uygulayalım. Yola çıkarken Söke’ye yenilik gerek dedik. Laf olsun diye yenilik gerek demiyoruz. “dedi.

Daha sonra projelerini anlatan Erkan Kaçar, Kobi destek birimi, arge akıllı Ticaret Odası birimi, vize kolaylığı, işçi ve işvereni buluşturma, beyin göçünü önleme, her meslek komitesi ile 1,5 ayda bir toplanma, üyelere yönelik indirimler, fuarlara katılım, OSB ile kolkola olma, Söke Ticaret Odası OSB’si kurma ve Söke Ticaret Odasını yakışır bir bina gibi projelerinden söz etti.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.