Son Dakika

• No Posts Found

AVCILAR KULÜBÜ’NÜN YENİ BAŞKANI FEVZİ KEÇECİ OLDU


İsmail ERAVCI

Söke Avcılık Atıcılık İhtisas ve Spor Kulübü’nün hafta sonu yapılan genel kurulunda  kulübün yeni başkanı Fevzi Keçeci seçilirken, yeni yönetim göreve başladı. Söke Avcılık Atıcılık İhtisas ve Spor Kulübünün Söke’nin en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olduğuna dikkat çeken başkan Fevzi Keçeci, kulübü hakettiği yere getireceklerini söyledi.

Geçtiğimiz pazar günü kulüp lokalinde yapılan seçime tek liste ile gidilirken, Fevzi Keçeci başkanlığındaki yeni yönetim şu isimlerden oluştu; Fevzi Keçeci, Barış Okuroğlu, Başaran Ertan, Şaban Çınar, Taylan Tuna, Fatih Taniş ve İhsan Algür. Denetim kurulu üyeliklerine ise Mustafa Erel, Can Şahin ve Durmuş Kavak seçildiler. Yönetim kurulunda ikinci başkanlığa Barış Okuroğlu seçildi.

Söke Kahveciler Odası’nın yeni başkanı Ali Öztürk’te dün Söke Avcılık ve Atıcılık İhtisas ve Spor Kulübüne gelerek yeni başkan Fevzi Keçeci’yi kutladı ve başarılar dileğinde bulundu. Kahveciler Odası Başkanının da kendisi gibi yeni seçildiğini söyleyen Fevzi Keçeci “İlk ziyaretime gelen oda başkanlarından Ali Öztürk oldu. Bu Nazik daveti için teşekkür ediyorum. Söke Avcılar Kulübü Aydın ilinin en seçkin eski kulübü olan derneğimizi daha iyî yerlere getirmek ve yasalar çerçevesinde hizmet etmek için çalışacağız. Şu anda en büyük sorunlardan birisi yaban domuzlarının verdiği zarar. Bununla ilgili de Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın yerel teşkilatları ile birlikte çalışmalar yapacağız. “dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.