Son Dakika

• No Posts Found

U19-1 KATEGORİSİ AYDIN FİNALLERİ İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANDI


İsmail ERAVCI

U19-1  kategorisinde grup maçlarından sonra Aydın final maçları da devam ediyor. Aydın final maçlarının ikinci haftasında alınan sonuçlarda Sökespor Didim Belediyespor’u grup maçlarında olduğu gibi Aydın final grubunda da yenmeyi başardı. Böylece Sökespor ikide 2 yaparak şampiyonluk yolunda büyük bir adım attı.

Hafta sonu Germencik İlçe stadyumunda oynanan maçta Sökespor Didim Belediyespor’u 3-1 ile geçti. Baştan sona üstün bir futbol oynayan Sökespor böylece final grubu maçlarında 2’de 2 yaptı. Geçtiğimiz hafta Yıldızgücüspor’u 4-2 ile geçen Sökespor önümüzdeki hafta Germencik İlçe Stadyumunda Aydın İdmanyurdu ile karşılaşacak. İlk hafta S.H.Ç.E.K spor’u 3-1 ile geçen Aydın İdmanyurdu hafta sonu Yıldızspor karşısında 2-0 yenildi. Oynanan maçlarda yenilgisi olmayan tek takım Sökespor olarak dikkat çekiyor.

Hafta sonu oynanan diğer maçlarda S.H.Ç.E.K spor Yıldızgücüspor’u 4-1 ile geçerken, Yıldızspor, Aydın İdmanyurduspor’u 2-0 yendi. Önümüzdeki hafta sonu ise Sökespor Germencik İlçe Stadyumunda Aydın İdmanyurdu ile karşılaşırken, Aydın’da Yıldızgücü ile Didim Belediyespor, S.H.Ç.E.K spor ile Yıldızspor maçları oynanacak.

7 Nisan tarihinde Yıldızspor – Yıldızgücü, Aydın İdmanyurduspor – Didim Belediyespor, S.H.Ç.E.K spor – Sökespor maçları oynanacak. 14 Nisan tarihinde son hafta maçları oynanacak. Son hafta Sökespor – Yıldızspor maçı oynanırken, Yıldızgücüspor- Aydın İdmanyurdu, Didim Belediyesspor – S.H.Ç.E.K spor maçları oynanancak.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.