Son Dakika

• No Posts Found

GÜRER: SÖKE BELEDİYE ENCÜMENİNE ADAY GÖSTERMEYECEĞİZ


İsmail ERAVCI

AK Parti Söke İlçe Başkanı Fatih Gürer, bugün yapılacak olan Söke Belediye Meclis toplantısında encümen üyeliği için AK Parti olarak aday göstermeyeceklerini belirterek, Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran’ın kişisel çatışmalar ve polemiklerle Söke’yi hizmetten mahrum bıraktığını söyledi.

Fatih Gürer yaptığı açıklamada “Ak Parti Söke ilçe teşkilatı olarak 2014 yerel seçimlerinden bu yana geçen 4 senede Söke Belediyesi çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Maalesef bu 4 yıllık süreçte ne Söke Belediyesi ne de Büyükşehir Belediyesi Sökelilere vermiş oldukları vaatleri yerine getirememiş. Diğer siyasi rakiplerine karşı el ele, kol kola, omuz omuza yapacakları projeleri anlatarak Sökeli hemşerilerimizden oy isteyenler; ne yazık ki oturdukları koltukların hakkını verememiş, kişisel çatışmalar ve polemiklerle Sökemizi hizmetten mahrum bırakmışlardır. Bunlara ek olarak son iki aydır belediye meclisinde yaşanan siyasi etik dışı gelişmeler de bizleri ziyadesiyle üzmüştür.

Bu nedenle, parti grup toplantımızda aldığımız karar gereği yarın( 06.04.2018) yapılacak olan meclis toplantısında, Belediyenin en önemli yönetim organı olan encümenin görevini icra edemediğine olan inancımızdan dolayı 1 yıl süre ile encümende görev yapacak meclis üyeleri için Ak Parti Söke İlçe Başkanlığı olarak aday göstermemeye karar vermiş bulunmaktayız” dedi

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.