Son Dakika

• No Posts Found

SÖKESPOR U19 AYDIN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR


İsmail ERAVCI

Sökespor U19 takımı Aydın şampiyonluğuna koşuyor. Şu ana kadar oynadığı maçlarda yenilgi yüzü görmeyen Sökespor 10 puanla lider duruma yükselirken, S.H.Ç.E.K spor ise Sökespor’u 3 puan geriden izliyor. Sökespor’un yarın alacağı bir beraberlik şampiyon olması için yeterli olacak.

Geçen hafta oynanan maçlarda Sökespor U19 takımı grup maçlarında iki defa yenildiği S.H.Ç.E.K spor ile Germençik’te karşılaştı. Çekişmeli geçen maçta Sökespor ile S.H.Ç.E.K spor 2-2 berabere kaldı. Sökespor bu beraberlik ile birlikte Aydın’da ilk 2’ye girmeyi garantiledi. Diğer maçlarda alınan sonuçlarda Yıldızspor Yıldızgücüspor’u 4-0 yenerken, Aydın İdmanyurduspor Didim Belediyespor’u 3-1 yenmeyi başardı.

Alınan bu sonuçlardan sonra Sökespor U19 takımı 10 puanla liderliğini sürdürürken, 7 puanla S.H.Ç.E.K spor Sökesporu izliyor. Diger takımların 6’şar puanı bulunuyor. Yarın son maçlar oynanacak. Sökespor yarın saat 15.00’te Germencik stadyumunda Yıldızspor ile karşılaşacak. Didim Belediyespor Söke yan sahada S.H.Ç.E.K spor ile karşılaşacak. Aydın’da ise Yıldızgücüspor ile Aydın İdmanyurdu maçları oynanacak. Sökespor U19 takımına Aydın Şampiyonluğu için bir beraberlik dahi yetiyor. Hatta S.H.Ç.E.K sporun alacağı bir beraberlik veya yenilgi Sökespor’u Aydın şampiyonu yapıyor. Sökespor U19 takımı antrenörü Süleyman Uzgur şampiyonluğa bu kadar yaklaşmışken, bırakmaya niyetleri olmadığını belirterek “Aydın’ın U19 kategorisinde en güçlü takımı biziz. Bunu oynadığımız maçlarda gösterdik. Bunu Aydın şampiyonluğu ile taçlandırıp bölge finallerine gideceğiz. Hedefimiz bölgeden çıkıp Türkiye Şampiyonası finallerine katılmak.Bunu başaracak güç ve kalitedeyiz.”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.