Son Dakika

• No Posts Found

YAVUZLAR SÖKE’DE YAPACAKLARI 3 YENİ PROJEYİ TANITTI


İsmail Eravcı

Yavuzlar A.Ş. dün düzenledikleri basın toplantısında Söke’de hayata geçirecekleri 3 yeni proje ile Didim’de başlatacakları projeler hakkında bilgiler verdiler.  Yavuzlar Satış ofisinde düzenlenen basın toplantısına; Yavuzlar İnşaat Yön.  Kur Bşk. Melih Yavuz,  Yavuzlar İnşaat Yön. Kur. Üyesi Kemal Yavuz, Yavuzlar İnşaat Yön.Kur.Üyesi Uğur Yavuz ile Yavuzlar İnşaat Proje Geliştirme ve Uygulamalardan Koordinatörü Tevfik Yavuz katıldı.

Basın toplantısının başında kısa bir basın açıklaması yapan Yönetim Kurulu Başkanı Melih Yavuz “ Bugün buraya sizleri, son yıllarda inşaat sektöründeki yatırımlarımızı özellikle Söke ve çevresinde,  ilerleyen zamanlarda da  Ege bölgesinde yapacağımız yeni yatırımlar ve yeni projelerimiz konusunda bilgilendirmek üzere davet ettik.

Bildiğiniz üzere Yavuzlar İnşaat olarak geliştirdiğimiz projelerimizi “Mylife” markası ile müşterilerimize sunuyoruz. Öncelikli ilkemiz; velinimetimiz olarak nitelendirdiğimiz müşterilerimizin memnuniyeti. Söke de  marka projelerimiz ile sizlere layık olmak için devam ediyoruz. Faaliyet alanımızı Söke ile sınırlandırmayıp Ege Bölgesi’ne yaymaya başladık. Bugün burada öncelikle Söke’de 3 yeni projemiz ile  Didim’de başlayacağımız   Restorantlar, Kafeler ve Mağazalardan  oluşan ulusal ve uluslararası yatırımcı ve kiracılara kiralayacağımız  karma projemiz olan Mylife Didyma ve  ardından da Aydın’ın çehresini değiştireceğini iddia ettiğimiz Mylife Incıty projemizin tanıtımını yapmak üzere toplandık.”dedi

Yavuzlar İnşaat Proje Geliştirme ve Uygulama Sorumlusu Tevfik Yavuz’da yaptığı açıklamada “Mylife Residence Söke’nin en çok talep gören Yenicami mahallesinde ve lokasyon olarak tüm sosyal olanaklara yürüyüş mesafesinde yer almakta. 284 daire ve 6 işyerinden oluşan proje yaklaşık 10.000 M2 alana yerleştirilmiş.  Bölgenin en büyük ve en donanımlı projesi olma özelliği ile Mylife Residence, 6000 M2 yeşil alana sahip. Projede fark yaratan detaylar olarak, Kapalı Otopark, Sauna, Buhar Odası, Sinema, Maç İzleme Odası, Çocuk Oyun Alanı, Spor Alanı,Açık Dinlenme Alanları yer almakta. 3+1, 2+1, 1+1 dairelerin yer aldığı Mylife Residence Söke’ nin yeni yaşam ve yatırım fırsatı olarak gerçek sahiplerini bekliyoruz.

Lokasyon olarak Sökenin en kıymetli noktasında yer alan Mylife Point Yenicami Mahallesi Tariş arazisi olarak bilinen arazide yer alıyor. Merkeze adım mesafesinde olan proje yanı başına inşa edilecek AVM ile daha da kıymetli hale gelecek. 184 daire ve 7 işyerinden oluşan proje, yaklaşık 6.5 dönümlük arazi üzerinde yer alıyor. 3+1, 2+1, 1+1 dairelerden oluşan Mylife Point Sökenin ilk 16 katlı projesi. Standartların üzerinde betonarme imalatı, şık ve kaliteli teknik donanımları, geniş sosyal alanları ile projenin bölgede muadili bulunmamakta. Didim Altınkum mevkiinde restoranlar, kafeler ve işyerlerinden oluşan, ulusal ve uluslararası yatırımcılara kiralanacak karma projemiz Mylife Didyma “dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.