Son Dakika

• No Posts Found

SÖKESPOR U19 TAKIMI AYDIN ŞAMPİYONU OLDU


İsmail Eravcı

Aydın yerel ligi U19-1 maçları tamamlandı. Grup maçlarından sonra 5 hafta süren play off maçları da hafta sonu tamamlandı. Sökespor U19-1 takımı oynadığı 5 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyetle Aydın şampiyonu oldu. Sökespor U19-1 takımı play off’ta başarılı maçlar oynadı.

Hafta sonu oynanan maçlarda Sökespor Germencik’te Yıldızspor karşısında ilk yenilgisini aldı. Sökespor U19-1 takımı Yıldızspor’a 2-1 yenilirken, Didim Belediyespor S.H.Ç.E.K spor’u 3-0 yenmeyi başardı. Aydın İdmanyurdu ise Yıldızgücüspor’u 3-0 hükmen yendi. Bu maçlardan sonra Sökespor U19-1 takımı 10 puanla şampiyon olurken, 9 puanlı takımlardan Didim Belediyespor ikinci, Aydın İdmanyurdu 3’üncü ve Yıldızspor 4’üncü oldu.

Bu sonuçlardan sonra U19 kategorisi Türkiye şampiyonası öncesinde bölge finallerinde Aydın’ı temsil edecek takımlar belli oldu. Bu takımlar Sökespor, Didim Belediyespor ve Aydın İdmanyurdu olarak belirlendi. Bu takımların bölge finallerinde hangi şehirde ve hangi takımlarla oynayacakları önümüzdeki hafta belli olacak. Bölge finallerinde gruplarında birinci olan takımlar Türkiye şampiyonasına katılacaklar.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.