Son Dakika

• No Posts Found

GENÇ ÇİFTE MUTLULUKLAR


İsmail Eravcı

Söke İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün emektar şoförlerinden İsmail Durmaz Söke Kaymakamlığında personel olarak çalışan oğlu Halil Can Durmaz’ı evlendirdi. Vakıfbank Söke Şubesi personellerinden Neşide Yağcı ile Halil Can’ın hafta sonu yapılan düğününe kalabalık bir davetli grubu katılırken, davetliler gönüllerince eğlendiler.

Düğüne Bağarasındaki kız evinde başlanırken, cumartesi günü akşam Bağarası Düğün Salonu’nda kına gecesi yapıldı. Kına gecesinde eğlence geç saatlere kadar sürerken, Pazar günü saat 13.00 ile 16.00 arasında Yenicami Mahallesi’ndeki oğlan evinde davetlilere yemek verildi. Akşamı da Şahin Kardeşler Düğün Salonunda düğüne devam edildi. Düğüne Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu, Söke İlçe Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Yapıcı’nın yanısıra gelin Neşide Yağcı ve damat Halil Can Durmaz’ın arkadaşları ve çok sayıda davetli katıldı.

Gece boyunca yerlerinde oturmayan gelin Neşide ve damat Halil Can gönüllerince eğlendiler. Düğünün bitiminde Neşide- Halil Can çifti balayı için Antalya Kemer’e gittiler. Neşide – Halil Can çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.