Son Dakika

• No Posts Found

TAKIMLAR BELLİ OLDU


Mutlu Yıldırım: Rakiplerimizin hepsi birbirinden güçlü, bizde  turnuvaya çok iyi hazırlandık. Ev sahibi olmanın avantajını en iyi şekilde kullanıp gruptan çıkmak istiyoruz.  

İsmail ERAVCI

Söke Gençlik Hizmetleri ve Spor Salonu’nda 27-30 Nisan tarihleri arasında oynanacak Türkiye Kulüpler arası Genç Kızlar grup müsabakalarına Aydın, Muğla, Denizli, Manisa il birincileri ve İzmir il 5.’si katılacak. Aydın şampiyonu olarak grup müsabakalarına katılacak olan Söke Remzi Zeytinoğlu voleybol takımında hedef gruptan çıkmak.

Aydın şampiyonu olarak Söke Remzi Zeytinoğlu Spor Kulübü, Denizli şampiyonu Denizli Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü, Muğla şampiyonu Bodrum Doğuşspor, Manisa şampiyonu Salihli Belediyespor ve İzmir 5’incisi Bergama Doğaspor’un katılacağı grup müsabakalarında şampiyon olan takım Türkiye Finallerine katılma hakkı elde edecek.

Söke Remzi Zeytinoğlu Voleybol takımı Antrenörü Mutlu Yıldırım yaptığı açıklamada “Kendi saha ve seyircimiz önünde oynayacağımız bu turnuvada hedefimiz şampiyon olarak Türkiye Finallerine gitmek.  Ancak rakiplerimizin hepsi birbirinden güçlü bizde  turnuvaya çok iyi hazırlandık. Gelecek sezon 2. Ligde oynayacak takımımız için büyük tecrübe olacak bunu da en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Özellikle bu turnuvada  taraftara çok ihtiyacımız olacak. Destek için tüm sporseverleri salona bekliyoruz” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.