Son Dakika

• No Posts Found

SÖKE İŞLETME FAKÜLTESİ KÜTÜPHANESİ’NDE KİTAP SAYISI 6 BİNİ BULDU

İsmail ERAVCI

Adnan Menderes Üniversitesi Söke İşletme Fakültesi kütüphanesinde yaklaşık 5 aylık süre içinde bağışlanan kitap sayısının 6 bini bulduğu belirtilirken, geçtiğimiz günlerde Söke İşletme Fakültesi Kütüphanesi’ne kitap bağışlayan yada bağışa katkı sağlayanlara düzenlenen törenle teşekkür belgeleri verilmişti.

Söke İşletme Fakültesi bağışçılara onurlandırmaya devam ediyor. Bu seferde Söke İşletme Fakültesi Kütüphanesinin kapısına kitap bağışı yapan ve destekleyenlerin isimleri yazıldı. İsimleri yazılanlar arasında Gazeteniz Yeni Söke, yine gazeteniz Yeni Söke yazarlarımızdan Yaşar Çağbayır, Mustafa Genç ile muhabirimiz İsmail Eravcı’nın da isimleri yeraldı.

Söke İşletme Fakültesi Kütüphanesi’ne kitap bağışlarının devam ettiğini söyleyen ADÜ Söke İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatma Neval Genç “Şu anda kütüphanemiz öğrencilerimizin hizmetinde. Öğrencilerimiz kütüphaneden yoğun şekilde yararlanıyorlar. Sadece Söke İşletme Fakültesi öğrencileri değil, aynı zamanda Söke MYO öğrencileri de kütüphanemizden yararlanıyor. Kütüphanemizdeki kitap sayısı 6 bini buldu. Bu yeterli değil. Daha fazla kitaba ihtiyacımız var. Bunun yanında akademik kitaplara da ihtiyacımız var. Vatandaşlarımızın katkılarını bekliyoruz.”dedi

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.