Son Dakika

• No Posts Found

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GRUP MAÇLARI BUGÜN BAŞLIYOR


İsmail ERAVCI

Bugün saat 14.00’te Söke Gençlik Hizmetleri Spor Salonunda Söke Remzi Zeytinoğlu ile Salihli Belediyespor maçı oynanacak.

Aydın şampiyonu olarak Söke Remzi Zeytinoğlu Spor Kulübü, Denizli şampiyonu Denizli Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü, Muğla şampiyonu Bodrum Doğuşspor, Manisa şampiyonu Salihli Belediyespor ve İzmir 5’incisi Bergama Doğaspor’un katıldığı  grup müsabakaları bugün Söke Gençlik Hizmetleri Spor Salonunda başlıyor.

Aydın şampiyon olarak grup maçlarına katılacak olan Söke RZ Genç Kızlar Voleybol takımı dün son antremanını yaparak bugünkü maç saatini beklemeye başladı. Yapılan kura çekimleri sonucunda ilk gün Bergama Doğaspor ile  Denizli Gençlikspor maçı oynanacak. Bu maç saat 12.00’de onanırken saat 14.00’de Remzi Zeytinoğlu ile Salihli Belediyespor ile karşılaşacak.  Bugünden başlamak üzere Pazar gününe kadar sürecek Türkiye Şampiyonasının son ayağı olan bölge finallerinde birbirinden kaliteli maçlar izleyecekler. Bu arada tamamı Sökeli kızlardan oluşan RZ Genç Kızlar Basketbol takımını sahada destekleyecekler. Grup finallerinde birinci olan takım Türkiye Finallerine katılma hakkı elde edecek. Söke RZ Genç Kızlar Basketbol takımı seyirci ve saha avantajını en iyi değerlendirip şampiyon olmak istiyor.

Söke Remzi Zeytinoğlu Voleybol takımı Antrenörü Mutlu Yıldırım yaptığı açıklamada “Kendi saha ve seyircimiz önünde oynayacağımız bu turnuvada hedefimiz şampiyon olarak Türkiye Finallerine gitmek.  Ancak rakiplerimizin hepsi birbirinden güçlü bizde  turnuvaya çok iyi hazırlandık. Gelecek sezon 2. Ligde oynayacak takımımız için büyük tecrübe olacak bunu da en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Özellikle bu turnuvada  taraftara çok ihtiyacımız olacak. Destek için tüm sporseverleri salona bekliyoruz” dedi.

Yarın ise Yarın saat 12.00’de Bodrum Doğuşspor ile Söke RZ Voleybol takımı karşılacak. Saat 14.00’te Salihli Belediyespor ile Bergama Doğaspor maçı oynanacak.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.