Son Dakika

• No Posts Found

SAVAŞ: 24 HAZİRAN SONRASINDA DA KALKINMAYA, İSTİKRARA VE ŞAHLANIŞA DEVAM EDİLECEK

Haber Merkezi

AK Parti MKYK Üyesi Aydın Milletvekili aynı zamanda 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde de Aydın 1’inci sıra milletvekili adayı olan Mustafa Savaş, Genel Başkan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, öncelikle 2023, sonrasında 2053 ve 2071 Türkiyesi’nin hedeflerine ulaşmak için mücadele edeceklerini belirterek, görevin büyük, sorumluluğun her zamankinden ağır olduğunu söyledi.

Mustafa Savaş yaptığı açıklamada “24 Haziran ve sonrasında aziz milletimize hizmet için koşturacak milletvekili aday listemiz açıklanmış bulunuyor. Bayrak yarışında gece gündüz demeden büyük  bir koşturmacaya talip bu arkadaşlarımızla birlikte Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, öncelikle 2023, sonrasında 2053 ve 2071 Türkiyesi’nin hedeflerine ulaşmak için mücadele edeceğiz.

Bu nedenle talip olunan görev büyük, sorumluluk her zamanki gibi bir o kadar ağırdır. Bu ağır sorumluluğun ve görevin en büyük destekçisi yine aziz milletimiz olacaktır.  Milletimizle el ele vererek girdiği her seçimden zaferle çıkan AK Parti ve Sayın Cumhurbaşkanımız, 24 Haziran ve sonrasında da aziz milletimizin en büyük temsilcisi olmaya devam edecek, kalkınmaya istikrara ve şahlanmaya devam denilecektir.

26.Dönem’de ilimiz ve ülkemiz için gece gündüz birlikte görev yaptığımız,  çok değerli Milletvekili arkadaşlarımıza ve kıymetli çalışma ekiplerine emeklerinden ve büyük hizmetlerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. 24 Haziran arifesinde ve sonrasında Milletvekili adaylarımızın ve tüm dava arkadaşlarımızın Allah yar ve yardımcısı olsun. Rabbim yolumuzu açık, davamızı  muzaffer eylesin. İlimize, vatanımıza, milletimize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.