Son Dakika

• No Posts Found

MUTLU YILDIRIM REMZİ ZEYTİNOĞLU SATRANÇ VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ’NDEN AYRILDI


İsmail ERAVCI

Söke’de kızlarda voleybolun gelişmesinde büyük katkıları olan Mutlu Yıldırım Remzi Zeytinoğlu Satranç ve Gençlik Spor Kulübü’nden ayrıldığı bilgisi verildi. Mutlu Yıldırım Remzi Zeytinoğlu Satranç ve Gençlik Spor Kulübünden ayrıldığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Mutlu Yıldırım kişisel hesabından yaptığı açıklamada “3 yıldır birlikte çalıştığımız ve Söke Voleyboluna büyük ivme kazandıran ve voleybolun gelişmesine büyük katkı sağlayan Remzi ZEYTİNOĞLU Satranç ve Gençlik Spor kulübünden bugün itibariyle ayrılmış bulunmaktayız. Zeytinoğlu ailesine Söke’nin çocuk ve gençlerine sağlamış olduğu imkan ve desteklerden dolayı çok teşekkür ederiz. Bundan sonra ki Sanatsal ve Kültürel faaliyetlerinde Remzi Zeytinoğlu Satranç ve Gençlik spor derneğine başarılar dileriz” şeklinde bir açıklama yaptı.

Geçtiğimiz günlerde Gazeteniz Yeni Söke’de yer alan haberde Remzi Zeytinoğlu Satranç ve Gençlik Spor Kulübünün basketbol branşını kapatacağı şeklinde bir haber yayınlanmıştı ve kulübün sadece satranç, sanatsal ve kültürel alanda faaliyet göstereceği bilgisini okuyucularımızla paylaşmıştık. Mutlu Yıldırım yaptığı açıklamada “RZ Satranç ve Gençlik Spor kulübünden resmen ayrıldık. Kulüp basketbol branşını kapatma kararı almıştı. Bu güne kadar beklemelerinin nedeni ise Türkiye Voleybol Şampiyonası play off elemelerine kaldığımız içindi. Geçtiğimiz hafta play off maçlarının sona ermesiyle bizde resmen kulüpten ayrıldık.  Bilindiği gibi RZ Voleybol takımı olarak ikinci lige yükselmiştik. Yeni bir kulüp kurarak yolumuza devam edeceğiz. Kulübün kuruluşu ile ilgili evrakları kaymakamlığa vermiştik. Önümüzdeki günlerde daha geniş bilgilendirme yapabiliriz.”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.