Son Dakika

• No Posts Found

METİN YAVUZ PARTİLİLERLE TOPLANTI DÜZENLEDİ


İsmail ERAVCI

AK Parti 3’üncü sıra Aydın Milletvekili Adayı Metin Yavuz dün saat 11.00’de Söke İlçe Teşkilatında partililerle bir toplantı düzenledi. Ak Parti 8’inci sıra milletvekili adayı Yasemi Sarıçiçek’inde katıldığı toplantıya partinin eski ilçe başkanları, yöneticileri katıldılar.

Toplantıda ilk sözü alan AK Parti Söke İlçe Başkanı Namık Yıldırım, katılan eski ilçe başkanları ve yöneticilere teşekkür ederek başladığı konuşmasında “Seçilebilir bir yerden milletvekili adayımız var. Metin Yavuz üçüncü sıradan milletvekili adayı. Bu şansı en iyi şekilde kullanmak durumundayız. İnşallah Metin Yavuz beyi Ankara’ya göndereceğiz. Yüksek bir oy oranıyla Ankara’ya gönderirsek, Ankara’nın bize bakışı değişir” dedi. Milletvekili adaylarından Yasemi Sarıçicek’te yaptığı açıklamada “Bu seçim farklı bir seçim. Söke’den Metin Yavuz’un seçilebilir yerden aday olması bir dönüm noktası” dedi.

Metin Yavuz’da yaptığı konuşmada 2014 yılında 4 belediye başkan aday adayı arasından kendisinin aday olarak gösterildiğini belirterek “O dönemden bu yana çalışmalarımızın semeresini 24 Haziran’da alacağız. Büyük resmi görmeliyiz. Sessiz bir devrim olacak. Sahada büyük bir sessizlik var. Sahada herkes bizi dinliyor. Güzel tepkiler alıyoruz. 30 yıl sonra iktidar partisinden ilk defa seçilebilecek bir yerden milletvekili adayı gösterildi. Güzel bir enerji alıyoruz. 17 ilçe başkanı benim danışmanım olacak. Ankara’da ne yapılması gerekiyorsa onu yapacağız. Ekip çalışması yapmamız gerekiyor. Bu toplantının biraz daha kalabalık olmasını isterdim. İnşallah önümüzdeki toplantılarda bunu başarırız. Sahada rahatız. Bizim için 3 tamam, dördüncüyü konuşuyoruz” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.