Son Dakika

• No Posts Found

GÜNTEKİN ŞİMŞEK KAHVEHANE ZİYARETLERİNE AĞIRLIK VERDİ

İsmail ERAVCI

MHP Aydın Milletvekili 2. Sıra Adayı Doç Dr. Güntekin Şimşek, faaliyetlerini Aydın ilinin her yerinde sürdürüyor. 24 Haziran’a kadar Aydın ilinde ziyaret edilmedik mahalle sıkılmadık el bırakmayacaklarını dile getiren Güntekin Şimşek, çalışmalarını bir program kapsamında sürdürdüklerini söyledi.

8 Haziran itibariyle seçim çalışmaları kapsamında 1’inci etap çalışmaları için saat:11.00 – 17.30 arası Kuşadası’nda  çeşitli ziyaretlerde bulunduklarını söyleyen Güntekin Şimşek “İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu ile birlikte STK, çarşı esnafını ve de vatandaşlarımızı ziyaret edip sohbetlerde bulunduk. 24 Haziran seçimlerinde, Milletimizin geleceği için birlik ve de beraberliğe olan ihtiyacımızı alanda vatandaşlara anlatıyoruz. TBMM’de Aydın’ımızı  temsil etmek için vatandaşlarımızdan destek istiyoruz. Vatandaşlarımızın ilgisi ve teveccühü bizleri ziyadesi ile memnun ediyor. Bizde faaliyetler bitmez! Söke merkezde kahve ziyaretlerine müteakip,  Ülkü Ocağımızın caddelerimizi bayraklarımız ile çiçek bahçesine çevirme çalışmalarına iştirak ettik.

7 Haziran tarihinde diğer milletvekili aday arkadaşım Hatice Özcan hanım ve  Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımız ile  2’nci etap çalışmaları için saat:21.15 – 24.00 arası Söke merkez Cumhuriyet Mahallesine giderek  kahve esnafını ve vatandaşlarımızı ziyaretlerimizi sürdürdük. Vatandaşlarımızın ağzından  yerel sorunlarını dinleyip, 24 Haziran seçimlerinde Milletimizin birlikteliğine olan ihtiyacın  önemini anlatmaya devam ettik. TBMM’de vatandaşlarımızı temsil etmek için desteklerini istedik.

7 Haziranda 2’nci etap programı için akşam saat:21.15’den itibaren, diğer bir milletvekili adayımız Seyfettin Tosun, Efeler İlçe Başkanı sayın Mesut GÜMÜŞ ve Yönetimi,  Ülkü Ocağı’mızın değerli temsilcileri ile Aydın merkez de seçim standımızın açılışını yapıp, vatandaşlarımız ile sohbet ettik. Ülkemizin yarınlarına dair yaşanan endişelerin giderilmesi için ve Milletimizin geleceğine dair birlik ve de beraberliğin daim olması için neler yapılabileceğini anlattık. Vatandaşlarımızın güler yüzü,  ilgisi ve de teveccühü bizleri ziyadesi ile memnun etti. Saat:01.00 itibariyle çalışmalarını  sonlandırdık ”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.