Son Dakika

• No Posts Found

TÜRKİYE’DE HERKES 24 HAZİRAN’A ENDEKSLENMİŞ DURUMDA

İsmail ERAVCI

Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Selahattin Çetindoğan, gazetemiz Yeni Söke’ye yaptığı açıklamada, şu anda Türkiye’de bir sıkıntının olduğunu belirterek, ancak bu sıkıntının seçim döneminden kaynaklandığını ve 24 Haziran’dan sonra her şeyin güzel ve iyi olacağını söyledi.

Şu anda Türkiye’ye adım adım dolaştığını söyleyen Selahattin Çetindoğan “Geçen hafta Malatya’da idim, oradan Kayseri’ye oradan da Ankara’ya geçtim. Şimdi herkes 24 Haziran’a endekslenmiş durumda. Tamam esnaf işimiz yok, sıkıntı var diyor ama, bu durum sadece Aydın’da değil, Türkiye’nin hemen her yerinde aynı. Malatya’da pazarı gezdim, Aydın’a bir şeyler getireyim diye. Bir durgunluk yaşanıyor. Ama bunlar geçici. Her seçim döneminde insanlar bir seçime endekslenirler. Esnaf biraz durgunlaşır. Tahmin ediyorum seçimlerden sonra işlerimiz çok daha güzel olacak, çok daha iyi olacak. Ben buna inanıyorum. Şu anda bir sıkıntı var, yaşıyoruz. Sıkıntımızı milletvekillerine anlatıyoruz. Para sıkıntısı var. Neden olduğunu kestiremediğimiz bir sıkıntı var. Yine söylüyorum herkes 24 Haziran’ı endekslenmiş durumda. Biraz sabredelim, her şey güzel olacak” dedi.

Turizm ile ilgili Gazeteniz Yeni Söke Muhabirinin sorusunu da cevaplayan Selahattin Çetindoğan “Turizmde de bir sıkıntı yok. Didim’deki, Kuşadası’ndaki esnaflarla yaptığımız görüşmelerde sıkıntı gözükmüyor. Hatta kış ve yaz turizmini geliştirmek için bir çalışma var. İnşallah hayırlı olacak” şeklinde konuştu.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.