Son Dakika

• No Posts Found

SÖKE VOLEYBOL TAKIMI HAZIRLIKLARA HIZLI BAŞLADI


İsmail Eravcı

Söke Remzi Zeytinoğlu Gençlik ve Spor Kulübü’nün voleybol branşını kapatmasından sonra, Söke’de kurulan Söke Voleybol Kulübü çalışmalarına hızlı başladı. Düzenlenen turnuvalarla sezona en iyi şekilde hazırlanmaya çalışan Söke Voleybol Kulübü hafta sonu 5 takımın katılımıyla turnuva düzenledi.

Söke Voleybol Kulübü antrenörlerinden Mutlu Yıldırım yaptığı açıklamada “09-10 Haziran 2018 tarihlerinde Söke Kapalı Spor Salonunda düzenlenen ve kulübümüz tarafından organize edilen turnuva sona erdi. Turnuva İstanbul Avcılar Tanyıldızı, Beylikdüzü Beykent Voleybol, Didim Belediyespor ve Söke voleybol takımları katıldı. 2 günde 8 maç yapıldı . Maçlar sonunda sporcularımız hem eğlendi, hem tecrübe kazandı hem de geride güzel anılar bıraktılar. Yaşasın Voleybol yaşasın dostluklar diyoruz. Tüm takımlara katılımlarından dolayı teşekkür eder başarılar dileriz.

Bizim hedefimiz önümüzdeki yıl mücadele edeceğimiz Voleybol 2’nci liginde başarılı olmak. Bu amaçla hazırlıklarımızı şimdiden başladık. Remzi Zeytinoğlu Spor Kulübü olarak çıktığımız ikinci ligde Söke Voleybol Kulübü olarak devam edeceğiz. Hedefimiz voleybol ikinci liginde kalıcı olmak ”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.