Son Dakika

• No Posts Found

SÖKE VOLEYBOLDA HEDEF ALT YAPIYI GÜÇLENDİRMEK

İsmail Eravcı

Geçtiğimiz ay resmen kuruluşu tamamlanan Söke Voleybol Kulübü alt yapıyı güçlendirmek ve tecrübe kazandırmak için turnuvalara katılmayı sürdürüyor. Söke Voleybol 2018 Haziran ayındaki 3’üncü turnuvasına katıldı.

Söke Voleybol Kulübü antrenörü Mutlu Yıldırım yaptığı açıklamada “Haziran ayında katıldığımız 3. Turnuva önceki gün Kuşadası’nda başladı. Adaspor kulübü tarafından organize edilen turnuvaya küçük ve yıldız takımımızla katılıyoruz. Turnuvaya Söke Voleybol Kulübünün yanısıra  Ev sahibi Adaspor, İstanbul Maltepe Yalıspor, İzmir Özatesspor, İzmir Dostspor, Bodrum Doğuşspor katılıyor.

Küçüklerde Özates ve Dostspor ile Yıldızlar da Özates takımı ile maçlar yaptık. Bu resmi bir turnuva değil. Sporcularımız hem eğleniyor, hemde tecrübe kazanıyor. Özellikle küçükler kategorisinde biraz zayıfız. Küçük takımımızı geliştirmeye çalışıyoruz. Yani önümüzdeki yıllarda takımda yeralacak sporcuların eksiklerini tamamlıyoruz. Katılan takımların en güçlüsü aslında biziz. Takımları mücadeleden dolayı kutlar, bundan sonraki maçlarda başarılar dileriz” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.