Son Dakika

• No Posts Found

Karabıyık: DAHA ÖZLEM BAŞKANDAN NE İSTİYEYİM?

Haber Merkezi

Söke’de Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin yol yapım ve bakım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Aydın genelinde vatandaşlar ve muhtarlardan talepler doğrultusunda hazırlanan projelerle çalışmalarını sürdürüyor. Söke’de girilmedik cadde bırakmayan Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri son hızla çalışmalarına devam ediyor. Başkan Özlem Çerçioğlu’nun Söke ve Cumhuriyet Mahallesine yaptığı hizmetlerden dolayı memnun olduğunu dile getiren Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Ali Kemal Karabıyık; “İnsanlar iyi hizmete layık. Bu konuda Özlem Başkana çok teşekkür ediyoruz. Cumhuriyet Mahallesi Demokrasi Meydanı,Sanayi Demokrasi Meydanına bağlayan Albayrak Caddemiz,sonra Koçlar Caddemiz, Koçlar Caddesinden sonra Köprübaşını Demokrasi Meydanına bağlayan Albayrak Caddesi ve devamı olan Muradiye Caddemiz şimdi de Atatürk Caddemizde çalışmalar var. Cumhuriyet Mahallesi muhtarı olarak bunca çalışmalardan sonra Ben Özlem Başkandan daha ne İsteyeyim.

KALDIRIMLAR EŞLER EL ELE YÜRÜSÜN DİYE GENİŞ GENİŞ YAPILDI

Bana vatandaşlar soruyor ‘’muhtarım kaldırımlar geniş olmadı mı? ‘’ ben de evet oldu siz beyler bayanlar kaldırımlarda rahatça el ele dolaşın diye Özlem Başkan böyle yaptı diyorum.” Özlem Başkan’a tutum ve davranışlarından dolayı bize gösterdiği itimattan dolayı ve Sökemize yaptığı hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Mahallemizin evladı Fatih sorunları en güzel şekilde iletiyor gece gündüz ilgileniyor hizmet geliyor. Çerçioğlu gibi büyük bir başkan kiminle çalışacağını çok iyi biliyor”şeklinde konuştu.

HER HİZMETİ GÜZEL

Öte yandan Mahalle sakinleri,” Yollarımız çok kötüydü yağmur çamur şimdi çok güzel olacak kaldırımlar yürüme yolları. Özlem Başkandan Allah Razı olsun bütün sorunlarımızı çözüyor Her türlü yardımı yapıyor. Bizim caddemiz biraz göz ardı edilen bir caddeydi. Yıllardır kimse ilgilenmedi. Özlem başkan çok ilgilendi önce bayanlar geldi nasıl istiyorsunuz öyle yapalım dediler. Böyle hizmet görmedik. Allah razı olsun hava alanı gibi caddemiz oldu. Kaldırımlarda yapılıyor. Allah bir kere değil bin kere razı olsun. Fatih bizim mahallenin evladı. Ne istediysek hemen aradı açtı telefonu söyledi hepsi oldu. Böyle hizmet edeni kim sevmez” dediler.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.