Son Dakika

• No Posts Found

SAVAŞ: AYDIN BAKANLIKLA ÖDÜLLENDİRİLDİ

İsmail ERAVCI

AK Parti Aydın Milletvekili ve MKYK Üyesi Mustafa Savaş, Turizm ve Tanıtma Eski Bakanlarından ve önceki dönem AK Parti Aydın Milletvekillerinden Atilla Koç’un kızı Zehra Zümrüt Selçuk’un Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı olarak görevlendirilmesinden son derece memnun olduklarını belirterek, gece gündüz mesai ortaya koyarak üzerlerine düşen görevi yapacaklarını söyledi.

Mustafa Savaş yaptığı açıklamada “Büyük ve Yeni Türkiye yolunda Aydın Bakanlık gibi önemli bir makamla ödüllendirilmiştir. Müjdelemek isterim ki Aydın ve Aydınlı hemşehrilerimiz hak ettiği değerlere bir adım daha yaklaşmış durumdadır.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile birlikte Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde devletimiz milletiyle el ele vererek devletimizi daha güçlü kılmaya ve milletimizin de refah seviyesini muasır medeniyetler seviyesinin de üzerine bir seviyeyetaşımaya kararlıdır.

Bizler de AK Parti Aydın Milletvekilleri olarak Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanımız Sayın Zehra Zümrüt Selçuk ile birlikte ilimizin kalkınması için gece gündüz birlikte bir mesai ortaya koyarak üzerimize düşen görevi layıkıyla yerine getirme çabası içerisinde olacağız. Aydın marka bir şehir olmaya, Aydınlı hemşehrilerimiz de milletçe yaşanacak kalkınma hamlesinden hak ettikleri payı almaya başlamıştır.

Bu vesileyle yeni Bakanlar Kurulu Kabinemizin vatanımıza milletimize ve devletimize hayırlı olmasını diliyor, tüm kabine üyelerimizle birlikte Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanımız Sayın Zehra Zümrüt Selçuk’a bu ulvi görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.