Son Dakika

• No Posts Found

FAİK KOCAGÖZ CADDESİ’NDE ASFALTLAMA BUGÜN BAŞLAYACAK

İsmail ERAVCI

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından hastane yolu olarak bilinen Faik Kocagöz Caddesinde çalışmalar devam ediyor. Bilindiği gibi Faik Kocagöz Caddesinin bir bölümü yeni açılmıştı. Çift yönlü olarak hizmet verecek olan Faik Kocagöz Caddesinin devamı olan caddenin asfaltına da başlandı.

Söke Fevzipaşa Mahalle Muhtarı Ahmet Yöntem konuyla ilgili bilgi vererek “Bilindiği gibi hastane yolu olarak bilinen caddenin adı Faik Kocagöz Hastanesi. Bu cadde ilçenin en işlek caddelerinden biri. Burada yoğun bir trafik var. Hergün hastaneye binlerce kişi gelip gidiyor. Bunların büyük çoğunluğu özel araçlarıyla hastaneye geliyorlar. Ulaşımın sorunsuz olması gerekiyor. Büyükşehir Belediyesi hastane yolunda iyileştirme çalışmaları yaptı. Bu iyileştirme çalışmalarından biri Kocagöz Caddesinin iyileştirilmesi oldu. Faik Kocagöz Caddesi’nin Konak Mahallesi ve Yenikent Mahallesi sınırları içinde kalan bölümü çift yönlü hale getirildi. Şimdi Faik Kocagöz Caddesinin Hastane ile Kayas Caddesi arasındaki bölümünde çalışmalar başladı. Öncelikle mevcut asfaltın sökümü yapıldı. Asfaltın sökümünden sonra altyapıya güçlendirilmiş malzeme serilerek sıkıştırılma çalışmaları devam ediyor. Büyük bir aksilik olmazsa pazartesi günü (bugün) birinci kat sıcak asfalt çalışması başlayacak. Bu arada kaldırım çalışmaları da yapılacak. Fevzipaşa Mahallesi’nin en güzel caddelerinden biri olacak. Faik Kocagöz Caddesi 3 mahalleyi ilgilendiriyor. 3 mahalleyi ilgilendirmesi nedeniyle de önemli bir cadde.

Ben Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Fevzipaşa Mahallesine önemli hizmetler ve yatırımlar yaptı. Bunların en önemlisi de Faik Kocagöz Caddesi.”dedi

 

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.